PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Statuetki Prime Property Prize Trójmiasto 2014 przyznane

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 lut 2014 18:06

Statuetki Prime Property Prize Trójmiasto 2014 przyznane

19 lutego br., w czasie konferencji Prime Property Prize Trójmiasto 2014, zostały przyznane statuetki Prime Property Prize Trójmiasto 2014. Nagrody przyznano w sześciu kategoriach: Centrum handlowe, Biurowiec, Hotel, Obiekt logistyczno-magazynowy, Deweloper oraz Inwestycje Komercyjne.

REKLAMA

Ideą konkursu jest wyróżnianie regionalnych projektów, tworzonych zarówno przez lokalnych deweloperów jak i największych, międzynarodowych inwestorów sektora nieruchomości.

Nagrodę Prime Property Prize Trójmiasto 2014 w kategorii Centrum Handlowe otrzymało Centrum Riviera w Gdyni. O tytuł ten rywalizowały także: Brama Pomorza w Lipienicach k. Chojnic, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Park Handlowy Matarnia w Gdańsku oraz CH Jantar w Słupsku.

Statuetkę odebrał Maciej Kiełbicki, dyrektor zarządzający w firmie Mayland Real Estate Sp. z o.o.

Realizacja centrum była ogromnym wyzwaniem dla dewelopera i architektów. Unikalna lokalizacja – na zielonym wzgórzu i jednocześnie przy głównej arterii łączącej Trójmiasto – predestynowała bowiem do stworzenia projektu będącego nową wizytówką miasta. Ideą przedsięwzięcia było stworzenie przestrzeni kojarzącej się zarówno z naturą, jak i klimatem nadmorskich kurortów, dającej poczucie ciepła, klasy i komfortu. To jeden z argumentów, który – oprócz potencjału handlowego – przekonał najemców do otwarcia sklepów w tym kompleksie. Sukces inwestycji potwierdzają wyniki odwiedzalności.

Głosami ekspertów i czytelników portalu propertynews.pl nagroda Prime Property Prize Trójmiasto 2014 w kategorii Biurowiec trafiła do kompleksu Olivia Business Center w Gdańsku. Rywalizowały o nią także: Alchemia w Gdańsku, Łużycka Office Park, BCB Business Park i BPH Office Park w Gdańsku.

Nagrodę odebrał Maciej Grabski, prezes, Olivia Business Centre.

Dzięki tej inwestycji Gdańsk – jako destynację biznesową – odkryły tak wielkie koncerny jak niemiecki Bayer czy francuski Playsoft, tworząc miejsca pracy dla setek osób.

Obecnie kompleks tworzą trzy biurowce, a czwarty zostanie oddany do użytku w marcu. W ten sposób powstaje największe centrum biznesowe i biurowe w Polsce Północnej, zlokalizowane w centrum aglomeracji, przy głównej arterii łączącej całe Trójmiasto – alei Grunwaldzkiej.
Biurowce docelowo zaoferują 120 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej o najwyższym standardzie. Kompleks wyróżnia nie tylko skala, ale też rozwiązania architektoniczne, projektowe, wykonawcze i zastosowanie najnowszych technologii.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA