PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Subway otworzył 40-tysięczną restaurację na świecie

  • Autor: propertynews.pl
  • 30 sie 2013 11:11

Subway otworzył  40-tysięczną restaurację na świecie

Na stacji benzynowej AppleGreen w Ipswich w Anglii Subway otworzył swoją 40-tysięczną placówkę. Od początku tego roku sieć otworzyła 1 761 nowych lokalizacji na całym świecie.

REKLAMA

Największa na świecie sieć oferująca sandwicze kontynuuje swój globalny wzrost. - Z pewnością jest to świadectwo oddania i ciężkiej pracy całego zespołu Subway, który często nazywam Najlepszym Zespołem w Historii Franczyzy - mówi Fred DeLuca, prezes i współzałożyciel sieci, który otworzył pierwszy markowy punkt z sandwiczami 28 sierpnia 1965 roku.

 

Pośród najlepszych restauracji szybkiej obsługi kolejna na liście ma ponad 5 500 mniej lokalizacji od marki Subway, następne trzy mają od 21 000 do 33 000 mniej punktów.

Na całym świecie jest ponad 9 000 nietradycyjnych lokalizacji, z czego około 4 500 punktów stanowią restauracje na stacjach benzynowych. Prawie 600 niestandardowych restauracji znajduje się w Europie, w tym 10 w Polsce: 3 na stacjach benzynowych, 5 w biurowcach i 2 na dworcach kolejowych.
Restauracje Subway mogą być zlokalizowane w przestrzeniach, które przez innych są uznawane za niepraktyczne czy za małe, takich jak szpitale, kluby fitness, kina czy stacje kolejowe. Dzięki temu klienci sieci mogą zjeść suby i sałatki na statku w Niemczech, w salonach dealerów samochodowych w Kalifornii, a nawet w jednym z kościołów Baptystów w Buffalo w Nowym Jorku.


Wielka Brytania to trzeci co do wielkości rynek marki na świecie, zaraz za Stanami Zjednoczonymi i Kanadą, z ponad 1,500 restauracjami. W sumie, istnieje 14,000 międzynarodowych lokacji w 102 krajach poza Stanami Zjednoczonymi. Poza świętowaniem sukcesu jakim jest otwarcie 40-tysięcznej restauracji na świecie, europejski zespół otworzył 4-tysięczną restaurację na stacji kolejowej w Bukareszcie w Rumunii. Natomiast Estończycy niedawno byli świadkami otwarcia pierwszej franczyzy Subway, co zwiększyło całkowitą liczbę europejskich krajów, w którym sieć prowadzi działalność do 31. Łącznie franczyzobiorcy marki zatrudniają około 40,000 osób w całej Europie, w tym z około 770 osobami zatrudnionymi w 77 restauracjach w Polsce.


 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA