PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sukcesja uruchamia kręgielnię

  • Autor: Propertynews.pl
  • 01 lut 2016 08:07

Sukcesja uruchamia kręgielnię Sky Bowling

23 stycznia 2016 roku w Sukcesji odbyło się uroczyste otwarcie kręgielni Sky Bowling. Specjalnym gościem był ośmiokrotny mistrz Polski, Tomasz Janicki. Sky Bowling to najnowocześniejsza kręgielnia w Łodzi.

REKLAMA

Na wszystkich odwiedzających czekają 24 tory o długości 18,5 metra. To przepisowa długość zgodna z wytycznymi Polskiego Związku Kręglarskiego. Sky Bowling jest członkiem Międzynarodowej Federacji Kręglarskiej – Federation Internationalle des Quileurs (FIQ) i obydwu jego podfederacji – World Ninepin Bowling Association (WNBA) oraz World Tenpin Bowling Association (WTBA). Jest także zrzeszony w ich wszystkich sekcjach.

Powierzchnia kręgielni to 2,7 tys. mkw. Sky Bowling w Sukcesji może pochwalić się również oprzyrządowaniem Qubica AMF

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sukcesja powstało w pobliżu ścisłego centrum Łodzi. W jego sąsiedztwie znajdują się m.in.: Międzynarodowe Targi Łódzkie, kampus Politechniki Łódzkiej oraz dwa budowane osiedla mieszkaniowe.

Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i 44 099 mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali. Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch.

Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE, a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE oraz Fabryka Biznesu. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

  • Iks 2016-02-01 13:11:48
    Daję tej kręgielni półtora roku, podobnie jak fitnessowi w Sukcesji. Po otwarciu Akademickiego Centrum Sportu PŁ, parę kroków dalej, nie będą mieli racji bytu.
  • Gość 2016-02-01 12:28:23
    "Obiekt oferuje (...) 44 099 mkw. powierzchni najmu, na której znajduje się ok. 160 lokali". Trzeba jednak dodać, że około 50 nadal jest pustych.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA