PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Sukcesja wystartowała

 • Autor: Propertynews.pl
 • 25 wrz 2015 14:38

Sukcesja wystartowała Sukcesja

O godz. 10 pierwszych klientów przyjęło centrum handlowe Sukcesja w Łodzi. Świętowanie potrwa do niedzieli 27 września.

REKLAMA

Obiekt oferuje ponad 128 tys. mkw. powierzchni użytkowej i około 45 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się ok. 160 lokali.

Pierwszego dnia w obiekcie wystąpi m.in. Bartek Grzanek, Tap DJ, Ola Skonieczna, duet Agnieszka Nastarowicz i Witold Janiak, Steam Love oraz Monika Kuszyńska.

Drugi dzień, czyli 26 września dedykowany jest kulturze i sztuce. Na scenie pojawi się m.in. Teatr Do Góry Nogami, Teatr Ależ Gustawie!, Grupa Eight, Kony oraz Pantomima.

27 września, w niedzielę, zaplanowany jest pokaz kulinarny Pascala Brodnickiego.

Inwestorem obiektu jest Fabryka Biznesu. Sp. z o.o., z siedzibą w Łodzi. Autorem projektu architektonicznego Sukcesji jest wrocławska pracownia Group-Arch. Za zarządzanie obiektem odpowiedzialna jest firma CBRE Sp. z o.o., a za wynajem powierzchni firmy: Colliers International, CBRE Sp. z o.o. oraz Fabryka Biznesu Sp. z o.o. Inwestycja została wpisana przez Urząd Marszałkowski w Łodzi na listę projektów kluczowych dla regionu.

 • klient 01 2015-09-28 09:25:47
  Na parkingu można się od kurzu i spalin udusić. Pył jak na budowie, kurz aż siwo. Byłem 2 godziny i mi wystarczy na najbliższy rok. Kto pozwolił tam w ogóle ludzi wpuścić?? BHP powinno to zamknąć na 4 spusty!
 • Klient 2015-09-26 17:14:04
  Jak wjechałem na parking to myślałem, że się pali! Kurz taki unosił się w powietrzu, że aż siwo. Wszedłem do środka, a tam połowa sklepów zamknięta. Po kilkunastu minutach miałem już dość, bo wszędzie wszystko zakurzone i brudne. Nie przewiduję szybkiego powrotu...
 • Gość 2015-09-26 14:32:49
  Totalny falstart! Tumany pyłu (samochody wyjeżdżające z parkingu nadają się do mycia), wiszące kable, brud, walające się śmieci na podłodze (nie ma koszy!), hałas młotów pneumatycznych w godzinach otwarcia, fatalne oznakowanie i tak długo by wymieniać. Do tego mnóstwo lokali nieczynnych (nie mówiąc już o tym, że do 160 baaardzo daleko). Klienci wychodzą zażenowani i zniesmaczeni. Chyba najgorsze otwarcie galerii w dziejach polskiego handlu. I inwestorowi, i najemcom długo się to będzie odbijać czkawką, a raczej kiepskimi wynikami.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA