PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Supersam wychodzi na ulice

  • Autor: Propertynews.pl
  • 29 lip 2015 07:18

Supersam wychodzi na ulice Kampania przy ul. Mickiewicza, Katowice

Ruszyła kampania promocyjna katowickiego Supersamu. Otwarcie obiektu już pod koniec września.

REKLAMA

- Rozpoczęta na początku czerwca kampania promująca katowicki Supersam jest realizacją I etapu długoterminowej strategii promocyjnej, pozycjonującej projekt. Koncepcja opracowana na kolejne 3 lata nawiązuje do tradycji obiektu, który powstał w 1937 roku jako pierwsza w Katowicach hala targowa - tłumaczy Agnieszka Mielcarz, dyrektor Działu Retail Asset Management w Knight Frank.

Inwestycja powstaje przy ul. Piotra Skargi - obok węzła komunikacji miejskiej oraz w sąsiedztwie dworca PKS. Nowy Supersam będzie kontynuował handlową tradycję tego miejsca trwającą od lat 30 XX w., którą zapoczątkowała zbudowana tam hala targowa. 

 - Największą jednak popularnością cieszył się w latach 60’ i 70’ i do tego okresu nawiązują wykorzystywane plakaty i hasła. Do historii wracamy także poprzez samą nazwę „Supersam”, której nadajemy zupełnie inne znaczenie. Nie określa ona tylko nowego centrum handlowego, ale jest także znakiem jakości i nowych standardów. Kreatywna modyfikacja „SAM jest SUPER” pozwala na zmianę znaczenia, na wskazanie nowego stylu. Zależy nam na tym by „Supersam” stał się marką samą w sobie - dodaje Mielcarz.

Griffin kupił projekt Supersamu od Centrum Development & Investments w maju 2013 r. Jednocześnie ten drugi pozostał w projekcie jako koordynator i nadzorca przedsięwzięcia. Obiekt będzie oferował 23 tys. mkw. powierzchni handlowo-usługowej.

Na trzech kondygnacjach handlowych znajdzie się ponad 70 sklepów i punktów usługowych. Nawiązaniem do dawnego obiektu są stalowe dźwigary, które zostały odrestaurowane i będą wyeksponowane w nowym Supersamie.

- Bezpośrednia komunikacja z naszym klientem jest dla nas celem nadrzędnym. Kampania outdoorowa ma wzbudzić pewne emocje, zachęcić do interakcji, stąd jej naturalną kontynuacją jest magazyn miejski "SAMnaSAM", program „SUPERStar” dla wyróżnionych klientów, czy też zaplanowany na połowę sierpnia Piknik Sąsiedzki” - mówi Agnieszka Mielcarz, dyrektor Działu Retail Asset Management w Knight Frank

Inwestorem przedsięwzięcia jest Griffin Real Estate, właściciel m.in. DH Renoma we Wrocławiu oraz projektu odbudowy Hali Koszyki w Warszawie. Ponadto Griffin ma wkrótce nabyć wiodący pakiet w Echo Investment od Michała Sołowowa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA