PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Świąteczna akcja w Sukcesji

  • Autor: propertynews.pl
  • 19 gru 2017 15:16

Świąteczna akcja w Sukcesji Sukcesja

Grudzień to nie tylko czas zakupów i przygotowań do Świąt, ale również wyjątkowy czas niesienia pomocy innym. W tym okresie największej uwagi potrzebują osoby starsze, samotne, ale także najmłodsi, którzy na co dzień przebywają poza domem rodzinnym. Dlatego też Sukcesja wraz z markami dostępnymi w Centrum, czyli „Chude Ciacho”, „Stacja Grawitacja”, „Ciach Ciach”, „Świat zabawek” czy „Helios”, już po raz 3 zaangażowała się w organizację spotkania choinkowego „Światełko Nadziei” dla 23 podopiecznych z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi.

REKLAMA

W poniedziałek, 18 grudnia Centrum Handlowo-Rozrywkowe odwiedzili wyjątkowi goście. Najmłodsi z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi już po raz 3 uczestniczyli w specjalnie zorganizowanym przez Sukcesję oraz marki dostępne w centrum, spotkaniu choinkowym.

Występ magika i rozdanie prezentów

18 grudnia o godzinie 14:30 wszystkie dzieci obejrzą występ magika Ronald McDonalda. Po magicznym występie, Święty Mikołaj wręczył wszystkim podopiecznym wyjątkowe prezenty. Jak co roku i tym razem, o zakup upominków, o których marzyły dzieci, zadbały marki zlokalizowane w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja, między innymi sklep „Świat Zabawek” czy fryzjer „Ciach Ciach”.

- Grudzień to nie tylko okres zakupów i przygotowań, ale przede wszystkim czas obdarowywania innych, uśmiechem, dobrym słowem, a także drobnymi upominkami. Cieszymy się, że z każdym rokiem wzrasta liczba marek dostępnych w Sukcesji, które angażują się w pomoc szczególnie potrzebującymi. Dzięki temu mogliśmy sprawić uśmiech na twarzy najmłodszych z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi – mówi Małgorzata Janiec, CH-R Sukcesja.

Gorąca czekolada, trampoliny i seans

To nie koniec atrakcji zorganizowanych dla dzieci z okazji Mikołajek. Sukcesja zadbała również o największych łasuchów. Po wręczeniu prezentów dzieci z Pogotowia Opiekuńczego nr 2 w Łodzi udały się do cukierni „Chude Ciacho”, gdzie czekała na nich specjalnie przyrządzona gorąca czekolada! Po chwili odpoczynku podopieczni zostali zaproszeni do „Stacji Grawitacji”, gdzie instruktorzy zadbali o dobrą zabawę na trampolinach.

Dzieci uwielbiają bajki, dlatego spotkanie mikołajkowe w Sukcesji zakończył seans w kinie Helios, pt. „Pierwsza Gwiazdka”. Po tak emocjonującym dniu najmłodsi powrócili do Pogotowia Opiekuńczego w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA