PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Świąteczne atrakcje w Atrium Targówek

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 gru 2015 16:59

Świąteczne atrakcje w Atrium Targówek Atrium Targówek

Z okazji zbliżających się świąt dyrekcja centrum handlowego Atrium Targówek przygotowała dla swoich klientów atrakcje, które trwać będą od 5 aż do 20 grudnia. Wśród gości galerii znajdą się m.in. Magda Steczkowska oraz Kasia Cichopek.

REKLAMA

W tym roku w okresie przedświątecznym w Atrium Targówek zamieszkają goście – elfy. W specjalnie przygotowanych, interaktywnych komnatach na terenie centrum, będą urzędować od rana do wieczora. Atrium Targówek zamieszkiwać będą między 5 a 20 grudnia.

– Chcemy w czasie przedświątecznych zakupów wprowadzić naszych klientów w magiczny i wyjątkowy klimat. Elfy będą miały swoje komnaty w przestrzeni naszego centrum, gdzie będą spały, jadły i prowadziły codzienne życie. Ale że to dobre duszki, poprosiliśmy je by przygotowały coś ciekawego dla naszych najmłodszych klientów. Elfy będą prowadziły m.in. ciekawe zabawy i kreatywne warsztaty o tematyce świątecznej, m.in. tworzenia dekoracji świątecznych i stroików, dekorowania bombek i pierniczków oraz zdobienia prezentów. Dzieci będą mogły również pobawić się w świąteczne podchody oraz na świątecznym torze przeszkód, a także skorzystać z zajęć nauki tańca – mówi Magdalena Plichta, dyrektor Atrium Targówek.

Elfy i ich interaktywne komnaty to nie jedyne atrakcje przygotowane w tym czasie w Atrium Targówek. W każdy weekend na terenie centrum będą odbywały się liczne akcje prosprzedażowe, w trakcie których klienci będą mogli w zamian za okazanie paragonu na zakupy na kwotę min. 100 zł otrzymać tematyczne upominki. Będą to zestawy aromatycznych herbat, płyty z kolędami lub ocieplane zimowe rękawice.

Dodatkowo, w poszczególne weekendy zaplanowane są spotkania i warsztaty oraz koncerty z udziałem gwiazd polskiej telewizji. Już w najbliższą sobotę – 5 grudnia – wystąpi Magda Steczkowska z zespołem Indigo. Po występie wraz z elfami poprowadzi zabawy i animacje dla najmłodszych. Zaś w niedzielę 6 grudnia na terenie Atrium Targówek pojawi się Święty Mikołaj i Pani Mikołajowa. 

W kolejny weekend, 12 i 13 grudnia, zakupy wszystkim klientom umili koncert z udziałem profesjonalnej skrzypaczki i wokalistki Weroniki Pisarek. A w ostatnią niedzielę przed świętami – 20 grudnia – centrum handlowe Atrium Targówek odwiedzi aktorka i prezenterka Kasia Cichopek, która wraz z dziećmi będzie przygotowywała świąteczne słodkości, oraz poprowadzi dla nich zabawy i warsztaty świąteczne.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA