PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Świąteczny Supersam

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 gru 2015 13:57

Świąteczny Supersam Supersam

Ruszają świąteczne kampanie w katowickim Supersamie. Pierwsze spotkanie ze św. Mikołajem 5 grudnia.

REKLAMA

Na zbliżające się Święta, Supersam przygotował wiele atrakcji i niespodzianek. Już w ten weekend centrum odwiedzi Św. Mikołaj, a do pierwszych 50 klientów, którzy zrobią zakupy za ponad 100 zł, Św. Mikołaj sam wybierze się z wizytą. Centrum od tygodnia dostępne jest w świątecznej, kolorowej oprawie.

Pierwsze oznaki świąt w Supersamie pojawiły się z końcem listopada, wraz ze świąteczną dekoracją. Elewację budynku i jego wnętrze ozdobiły efektowne bombki, które cieszą nie tylko klientów ale i wszystkich mieszkańców miasta przechodzących ul. Stawową.

- Dużo się u nas dzieje. Na Święta przygotowaliśmy wiele atrakcji i wydarzeń. W najbliższy weekend odwiedzi nas Mikołaj wraz ze Śnieżynkami. W centrum zostanie rozstawiona bajkowa scenografia rodem z Laponii. Każdy odwiedzający centrum będzie mógł zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem, które otrzyma jeszcze w dniu wizyty. A to dopiero początek niespodzianek. Im bliżej gwiazdki tym więcej u nas atrakcji. – zachęca dyrektor DH Supersam, Grażyna Morawiec-Jóźwicka.

Specjalna niespodzianka czeka na pierwszych 50 klientów, którzy dokonując zakupów na kwotę powyżej 100 zł na asortyment dziecięcy, w dniach 3-5 grudnia będą mogli liczyć na wizytę Mikołaja u siebie w domu, 6 grudnia.

Ponadto w centrum nie zabraknie świątecznego jarmarku, warsztatów dla dzieci, punktu z bezpłatnym pakowaniem prezentów i świątecznych koncertów.

Władze Supersamu zaplanowali także inne atrakcje, jak Mikołajkowy Orszak Mikołaja (od 7 do 21 grudnia br.), licytacja przygotowanych ozdób świątecznych, z której dochód zostanie przekazany na rzecz katowickiego Domu Aniołów Stróżów oraz świąteczny koncert (13 grudnia), X-mas Design-  charytatywny event świąteczny, warsztaty dla dzieci w trakcie, których będą przygotowywane ozdoby świąteczne z wykorzystaniem materiałów odnawialnych i ekologicznych (13 i 20 grudnia), Jarmark Świąteczny czy specjalne pakowanie prezentów.

Nie zabraknie także specjalnej oferty dla klientów programu Superstar. Zostaną dla nich przygotowane okazjonalne rabaty w wybranych punktach Supersamu. Klienci, którzy dokonają zakupów na kwotę co najmniej 50 zł, otrzymają od Supersamu świąteczny upominek.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA