PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Synergia galerii to nie mit

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 lut 2016 12:06

Synergia galerii to nie mit Michał Świerczyński, Venture Partner & Head of Retail, Griffin Real Estate

Galeria Katowicka i Supersam to dwie inwestycje zlokalizowane w swoim najbliższym otoczeniu. Jak tłumaczą, Ewa Spychalska, dyrektor, Centrum Handlowe Galeria Katowicka oraz Michał Świerczyński, Venture Partner & Head of Retail, Griffin Real Estate, konkurencja nie tylko motywuje, ale często wręcz pomaga.

REKLAMA

- Galeria Katowicka od zawsze działała w otoczeniu dużej konkurencji. Najpierw była Silesia, teraz jest Supersam. To motywacja, by wciąż robić coś nowego - tłumaczy dyrektor Galerii Katowickiej.

Jak zaznacza, powstanie dwóch galerii handlowych w centrum miasta to olbrzymi atut dla klientów. - Pojawienie się Supersamu wpłynęło na ruch klienta w okolicy ul. 3 Maja. Ostatecznie to właśnie klienci zdecydują, która oferta im bardziej odpowiada. Jednocześnie wielu z nich wybierze oba projekty, bo ich oferta nie jest komplementarna - dodaje Spychalska.

Według Michała Świerczyńskiego, na etapie budowy Supersamu pojawiały się pomysły, by wspólnie z Galerią Katowicką promować nie same galerie handlowe, ale centrum miasta jako miejsce zakupowe. - By mieszkańcy jechali nie tylko na obrzeża do starych centrów z hipermarketami, ale również trafiali do serca miasta - powiedział.

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA