PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

"Tajemniczy klienci" odwiedzają centra handlowe

  • Autor: Propertynews.pl
  • 25 cze 2012 15:44

"Tajemniczy klienci" odwiedzają centra handlowe

Firma Apsys Polska przeprowadziła pierwszy z trzech etapów badania typu „tajemniczy klient". Odwiedzono 12 centrów handlowych, a w nich 681 najemców.

REKLAMA

Centra handlowe, do jakich dotarli kontrolerzy firmy Apsys, znajdują się w: Bydgoszczy, Gdańsku, Toruniu, Gnieźnie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Zabrzu i Krakowie. Łącznie przeprowadzono 750 wizyt u 681 najemców.

Nie było to samowolne działanie Apsys Polska. Wcześniej uzgodniono je z właścicielami i najemcami centrów handlowych, jednak bez podania konkretnej daty. Przed firmą jeszcze dwie tury kontroli w tym roku, po jednej na każdy kwartał. Wszystkie badania przebiegają we wszystkich centrach handlowych w tym samym czasie.

- Mając pełną świadomość, popartą dodatkowo konkretnymi wynikami badania satysfakcji, jak ważna jest obsługa klienta, postanowiliśmy dokładnie poznać tę sferę funkcjonowania centrów. Chcieliśmy sprawdzić, jakie najważniejsze dla klientów pola obsługi są realizowane w zarządzanych przez nas obiektach - mówi Katarzyna Najdzik, Marketing Manager w Apsys Polska.

Jest to pierwsze w Polsce badanie, które toczyło się jednocześnie w 12 centrach handlowych. Jego wyniki zostały już przedstawione właścicielom i dyrektorom obiektów.

Apsys to międzynarodowy operator i zarządca nieruchomości handlowych, który specjalizuje się w rozwoju centrów handlowych IV generacji w Polsce i Francji. W Polsce Apsys jest deweloperem i zarządcą 15 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 600 000 mkw., zlokalizowanych w 12 największych miastach.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA