PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Takie tempo rozwoju to nie lada wyzwanie. Im się udaje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 05 paź 2015 18:01

Takie tempo rozwoju to nie lada wyzwanie. Im się udaje Media Expert

Sieć Media Expert w III kwartale 2015 r. powiększyła się o 16 nowych lokalizacji. Uruchomiono również 10 elektromarketów po gruntownych remontach. Sieć, poprzez 369 elektromarketów, jest dziś obecna w 313 miastach w całej Polsce i zapowiada utrzymanie tempa ekspansji również w ostatnim kwartale tego roku.

REKLAMA

Media Expert umacnia swoją pozycję wśród sieci RTV/AGD w Polsce. W ciągu trzech ostatnich miesięcy, oddano do użytkowania 16 nowych elektromarketów. -

Kontynuujemy naszą strategię rozwoju i nie zwalniamy tempa. Tylko w tym roku uruchomiliśmy łącznie 63 nowe lokalizacje sprzedaży – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert poprzez 369 elektromarketów jest obecna w 313 miastach na terenie całego kraju. - Już w styczniu zapowiadaliśmy, że podobnie, jak zeszły rok, również i ten upłynie pod znakiem intensywnej ekspansji. Dziś możemy powiedzieć, że jesteśmy na dobrej drodze, by osiągnąć pod tym względem najlepszy wynik w historii Media Expert – dodaje Mystkowski.

W ostatnim kwartale otwarto elektromarkety między innymi w Łodzi, Bydgoszczy i Poznaniu. Sieć stale analizuje rynek pod kątem lokalizacji o największym potencjale biznesowym. - Mamy ambicję rozwoju i ugruntowania rangi Media Expert w naszej branży, dysponujemy niezbędnym know-how i doświadczeniem, które umożliwiają nam skuteczną rozbudowę sieci oraz minimalizację wszelkich ryzyk. Dbamy o wszystkie aspekty codziennej działalności handlowej, wyznaczanie standardów obsługi klienta i stałe wzmacnianie naszej konkurencyjności. To przynosi zadowalające efekty – twierdzi rzecznik prasowy.

Media Expert nie zapomina również o handlu w sieci. Tuż przed wakacjami MediaExpert.pl zajął I miejsce w kategorii „Internetowe sklepy RTV-AGD”, w badaniu przeprowadzonym przez Dziennik Gazeta Prawna.

- Zwycięstwo w tym zestawieniu to efekt udoskonalania elementów synergii między nowoczesnymi i tradycyjnymi formami sprzedaży. Mamy sygnały, że klienci doceniają nasze starania – przede wszystkim w zakresie usług osobistego odbioru zakupów dokonanych w sieci, w dowolnym z 369 elektromarketów w Polsce - dodaje Mystkowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA