PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tarasy Zamkowe w Lublinie już otwarte

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2015 14:38

Tarasy Zamkowe w Lublinie już otwarte

Od 4 marca br. klienci mogą korzystać z oferty nowego centrum handlowo - rozrywkowego Tarasy Zamkowe, będącego własnością austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ Group. Położony w samym sercu miasta obiekt zachęca kompleksową ofertą oraz udogodnieniami i markami, nieobecnymi dotychczas w innych galeriach handlowych w Lublinie.

REKLAMA

W uroczystościach związanych z otwarciem Tarasów Zamkowych udział wzięli przedstawiciele IMMOFINANZ Group, miasta Lublin, jak również osoby reprezentujące generalnego wykonawcę - Warbud oraz biuro architektoniczne Stelmach i Partnerzy.

- Jedną z naszych najważniejszych ostatnio aktywności w zakresie działalności deweloperskiej są projekty z sektora nieruchomości handlowych w Polsce. Otwarcie Tarasów Zamkowych nie tylko wyznacza kolejny krok milowy w tym zakresie, ale jest także doskonałym przykładem naszego modelu biznesowego - machiny nieruchomości. Od momentu bardzo korzystnej dla nas sprzedaży Silesia City Center w Katowicach, w 2013 roku, otworzyliśmy kolejne obiekty zwiększając naszą powierzchnię handlową w Polsce o ponad 71.000 mkw. Co więcej, dalsze projekty pod naszymi markami STOP.SHOP. i VIVO! są aktualnie w budowie lub w przygotowaniu - skomentował Eduard Zehetner, prezes zarządu IMMOFINANZ Group.

- Rewitalizacja lubelskiego Podzamcza jest jednym z istotnych procesów przemiany przestrzeni naszego miasta, a inwestycja IMMOFINANZ Group wpisuje się w ten proces. Nasza współpraca z inwestorem przekłada się na szereg korzyści dla mieszkańców. Tarasy Zamkowe, jako bezpośredni sąsiad zabytkowej części miasta, włączają się w działania na rzecz rewitalizacji otoczenia Zamku i Starego Miasta, zarówno w kontekście przestrzeni, poprawy układu komunikacyjnego jak i mecenatu nad realizowanymi przez nas projektami kulturalnymi - powiedział Krzysztof Żuk, prezydent miasta Lublin.

Tarasy Zamkowe to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina w pobliżu historycznego Zamku, pomiędzy Alejami Unii Lubelskiej i Tysiąclecia. Jego projekt to kombinacja unikalnej architektury z zachowaniem ekologicznych standardów. Rozległy, wielopoziomowy dach stanowią zielone tarasy, dostępne dla mieszkańców jako miejsce spotkań i wypoczynku, z unikalnymi widokami na Zamek, Stare Miasto i obszary dawnego Stawu Królewskiego. W samym środku miasta powstał tym samym atrakcyjny obiekt komercyjny, będący jednocześnie miejscem relaksu dla lublinian, wpisany w krajobraz naturalny.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA