PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tarasy Zamkowe w Lublinie już otwarte

  • Autor: propertynews.pl
  • 04 mar 2015 14:38

Tarasy Zamkowe w Lublinie już otwarte

Od 4 marca br. klienci mogą korzystać z oferty nowego centrum handlowo - rozrywkowego Tarasy Zamkowe, będącego własnością austriackiego inwestora i dewelopera IMMOFINANZ Group. Położony w samym sercu miasta obiekt zachęca kompleksową ofertą oraz udogodnieniami i markami, nieobecnymi dotychczas w innych galeriach handlowych w Lublinie.

REKLAMA

W uroczystościach związanych z otwarciem Tarasów Zamkowych udział wzięli przedstawiciele IMMOFINANZ Group, miasta Lublin, jak również osoby reprezentujące generalnego wykonawcę - Warbud oraz biuro architektoniczne Stelmach i Partnerzy.

- Jedną z naszych najważniejszych ostatnio aktywności w zakresie działalności deweloperskiej są projekty z sektora nieruchomości handlowych w Polsce. Otwarcie Tarasów Zamkowych nie tylko wyznacza kolejny krok milowy w tym zakresie, ale jest także doskonałym przykładem naszego modelu biznesowego - machiny nieruchomości. Od momentu bardzo korzystnej dla nas sprzedaży Silesia City Center w Katowicach, w 2013 roku, otworzyliśmy kolejne obiekty zwiększając naszą powierzchnię handlową w Polsce o ponad 71.000 mkw. Co więcej, dalsze projekty pod naszymi markami STOP.SHOP. i VIVO! są aktualnie w budowie lub w przygotowaniu - skomentował Eduard Zehetner, prezes zarządu IMMOFINANZ Group.

- Rewitalizacja lubelskiego Podzamcza jest jednym z istotnych procesów przemiany przestrzeni naszego miasta, a inwestycja IMMOFINANZ Group wpisuje się w ten proces. Nasza współpraca z inwestorem przekłada się na szereg korzyści dla mieszkańców. Tarasy Zamkowe, jako bezpośredni sąsiad zabytkowej części miasta, włączają się w działania na rzecz rewitalizacji otoczenia Zamku i Starego Miasta, zarówno w kontekście przestrzeni, poprawy układu komunikacyjnego jak i mecenatu nad realizowanymi przez nas projektami kulturalnymi - powiedział Krzysztof Żuk, prezydent miasta Lublin.

Tarasy Zamkowe to nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe, zlokalizowane w ścisłym centrum Lublina w pobliżu historycznego Zamku, pomiędzy Alejami Unii Lubelskiej i Tysiąclecia. Jego projekt to kombinacja unikalnej architektury z zachowaniem ekologicznych standardów. Rozległy, wielopoziomowy dach stanowią zielone tarasy, dostępne dla mieszkańców jako miejsce spotkań i wypoczynku, z unikalnymi widokami na Zamek, Stare Miasto i obszary dawnego Stawu Królewskiego. W samym środku miasta powstał tym samym atrakcyjny obiekt komercyjny, będący jednocześnie miejscem relaksu dla lublinian, wpisany w krajobraz naturalny.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA