PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tchibo zbiera laury

  • Autor: propertynews.pl
  • 21 sie 2013 14:02

Tchibo otrzymało nagrodę European CSR Award Scheme przyznawaną w niemieckiej edycji konkursu organizowanego w ramach europejskiej inicjatywy European CSR Award Scheme. Firma została doceniona za realizację projektu WE (Worldwide Enhancement of Social Quality; Poprawa Społecznej Jakości na Świecie), który pomaga osiągać poprawę warunków pracy w fabrykach produkujących dla Tchibo. Inicjatorem i fundatorem nagrody European CSR Award Scheme jest Komisja Europejska.

REKLAMA

W tym roku, po raz pierwszy przyznano nagrody European CSR Award Scheme. Nagroda łączy firmy odpowiedzialne społecznie z trzydziestu europejskich krajów oraz nagradza partnerstwa między biznesem i organizacjami spoza biznesu.

Tchibo zostało nagrodzone w kategorii „Standardy społeczne w łańcuchu dostaw" za projekt WE (Worldwide Enhancement of Social Quality; Poprawa Społecznej Jakości na Świecie), który został zainicjowany jako partnerstwo publiczno-prywatne pomiędzy Tchibo GmbH i niemiecką Agencją Współpracy Technicznej (GTZ), współfinansowany przez niemieckie Federalne Ministerstwo Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (BMZ).

Celem projektu jest osiągnięcie zrównoważonej poprawy warunków pracy w fabrykach, które współpracują z Tchibo, w szczególności wśród azjatyckich producentów. Jego innowacyjne podejście skupia się na dialogu pomiędzy menedżerami, pracownikami i ich przedstawicielami w fabrykach, a także pomiędzy sprzedawcami detalicznymi, importerami oraz dostawcami.

Przyznana w niemieckiej edycji konkursu nagroda European CSR Award Scheme bazuje na prestiżowej nagrodzie CSR-Preis Rządu Niemiec. W kwietniu br. Tchibo zostało uhonorowane właśnie tą nagrodą w kategorii „dużych przedsiębiorstw" za oparcie strategii na zasadach społecznej, ekologicznej i ekonomicznej odpowiedzialności oraz dążeniu do prowadzenia zrównoważonej działalności.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA