PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Technologia na wyłączność. Nowatorska sieć wchodzi do Warszawy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lis 2016 08:05

Technologia na wyłączność. Nowatorska sieć wchodzi do Warszawy Atrium Reduta

Centrum Atrium Reduta podpisało umowę najmu z właścicielem i zarządcą sieci nowoczesnych kin wielosalowych Cinema3D. Dzięki nawiązanej współpracy, Warszawa zyska nowego operatora kinowego.

REKLAMA

Do dyspozycji widzów zostanie oddanych 1900 miejsc w 6 salach projekcyjnych o łącznej powierzchni ponad 2,6 tys. mkw. Uroczyste otwarcie zaplanowano na połowę 2018 roku.

Atrium modernizuje i rozbudowuje swoje centra handlowe tak, by dostępna oferta nie tylko odpowiadała stylowi życia mieszkańców miast, ale wyprzedzała zmieniające się coraz szybciej potrzeby. Podejście spółki do rozwoju centrów handlowych jest skoncentrowane przede wszystkim na modernizacji i rozbudowie stref: gastronomicznej, wypoczynku i rozrywki oraz poszerzaniu oferty modowej. 

- Cinema3D jest jednym z czterech największych operatorów kinowych działających na polskim rynku. Dzięki podpisaniu umowy z Cinema3D na stołecznej filmowej mapie zadebiutuje rozwijająca się sieć kinowa w Polsce z najnowocześniejszą technologią, którą Cinema3D dysponuje na wyłączność. Cieszę się, że to właśnie kino w Atrium Reduta – jako pierwsze w Warszawie – będzie mogło zaproponować widzom najwyższej jakości rozrywkę, dzięki seansom z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań projekcyjnych i dźwiękowych – mówi Marta Hamarowicz, dyrektor działu leasingu Atrium Polska.

Multipleks Cinema3D w Atrium Reduta będzie wyposażony w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym m.in.: panoramiczny multiekran Barco ESCAPE, cyfrowe projektory zapewniające obraz w jakości 4K oraz projekcje trójwymiarowe w systemie DepthQ 3D, a także zaawansowany system dźwięku przestrzennego Dolby ATMOS. 

- Podpisanie umowy z Atrium Reduta to istotny krok w rozwoju naszej sieci. Będzie to nasz debiut na warszawskim, wymagającym i dojrzałym rynku kinowym. Zgodnie z naszą strategią, rozwijamy sieć multipleksów w średnich i dużych miastach. Starannie dobieramy lokalizacje dla naszych kin, a Atrium Reduta spełnia wszystkie stawiane przez nas wymogi. Jestem przekonany, że dzięki zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom angażującym niemal wszystkie zmysły podczas seansu i naszej olbrzymiej trosce o komfort widzów, szybko zyskamy ich sympatię, a kino w Reducie, z nieobecną dotąd w Warszawie ofertą, będzie ulubionym miejscem spędzania czasu wolnego ze znajomymi i rodziną – mówi Andrzej Bartnicki, prezes sieci Cinema3D.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - Galeria WISŁA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA