PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Technologiczna rewolucja w Fort Wola

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 paź 2015 12:02

Technologiczna rewolucja w Fort Wola Fort Wola

Fort Wola jest pierwszym centrum handlowym w Polsce, w którym zainstalowano system WiFi, w ramach którego operator otrzyma pakiet trzech, oferowanych przez jednego dostawcę usług: darmowy dostęp do Internetu dla klientów Centrum, social WiFi oraz Indoor Trax.

REKLAMA

Instalacja ma charakter trialowy - firma Mayland testuje możliwości systemu pod kątem wdrożenia go w budowanym obecnie Centrum Serenada w Krakowie. Testowa instalacja 20 urządzeń w Forcie Wola będzie działała przez najbliższe dwa miesiące.

Dostawcą tego systemu jest firma Cherry, która oferuje pakiet zawierający oprócz dostępu do sieci także platformę analityczną Indor Trax – narzędzie Business Inteligence służące do monitorowania ruchu w centrum handlowym i analizy danych pochodzących z różnych źródeł zewnętrznych.

W ramach testu Cherry realizuje planowanie radiowe, dostarcza urządzenia, zajmuje się instalacją i kalibracją całego systemu, uruchamia pełny katalog usług dodanych oraz zapewnia administrację i SLA. Tak kompleksowa oferta nie ma obecnie swojego odpowiednika na polskim rynku.

Instalacja w Forcie Wola opiera się po raz pierwszy o hardware dystrybuowany przez Cherry (wcześniej firma pracowała na  urządzeniach innych dostawców). Między innymi dzięki temu koszty instalacyjne będą wielokrotnie niższe niż u konkurencji.

- Od wielu miesięcy przygotowywaliśmy się do tej operacji. Po pierwsze czekaliśmy na możliwość sprawdzenia w warunkach produkcyjnych urządzeń i współpracującego z nimi systemu ILS. Jest to zupełnie nowe rozwiązanie, które testowaliśmy dotąd tylko wewnętrznie. Dzisiaj dzięki trialowi w Forcie Wola mamy pewność, że działa ono bez zarzutu. System w całości realizuje wszystkie oczekiwane funkcjonaliści i jest niezawodny - wyjaśnia Paweł Henke, prezes Cherry.

Jeżeli wyniki testów spełnią oczekiwania Mayland firma Cherry stanie się potencjalnym dostawcą kompleksowego rozwiązania dla CH Serenada.

Fort Wola to warszawskie centrum handlowe otwarte w 2001 roku. Głównym najemcą jest market Real.

  • pustostan 2015-10-26 14:19:55
    centrum praktycznie nie działa, najemców mozna policzyć na palcach jednej reki (chyba dosłownie, góra dwóch), co bedą warte takie testy...


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA