PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Technologiczne zmiany w Silesii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 wrz 2016 17:55

Technologiczne zmiany w Silesii fot. Silesia

Aplikacja mobilna, pozwalająca łatwo odnaleźć swój samochód na parkingu, powerbanki, umożliwiające korzystanie z telefonu bez ograniczeń oraz infokioski, które wyznaczają trasę do dowolnego obiektu na terenie Centrum – Silesia City Center dba o swoich klientów i wprowadza dla nich coraz większe udogodnienia.

REKLAMA

Do dyspozycji klientów w Centrum pojawiło się osiem nowoczesnych infokiosków z ekranem dotykowym. Urządzenia wyposażone są w mapę 3D Silesii City Center, katalog sklepów i restauracji z podziałem na kategorie, a także szczegółowe opisy butików. Znaleźć na nich można również aktualne godziny otwarcia oraz przydatne informacje dotyczące dojazdu do Centrum. Na bieżąco aktualizowana lista promocji pozwala na jeszcze efektywniejsze i tańsze zakupy.

Kioski informacyjne są częścią większego infosystemu zarządzanego z poziomu jednego CMS (systemu zarządzania treścią). Oznacza to, że dodanie nowej informacji w centralnym systemie powoduje automatyczną aktualizację nie tylko strony www, ale także wszystkich infokiosków i aplikacji mobilnych, zarówno działających w systemie operacyjnym iOS, jak i android. Takie rozwiązanie ułatwia wprowadzanie zmian i znacząco skraca czas aktualizacji danych we wszystkich kanałach elektronicznych.

Kolejnym udogodnieniem dla klientów Silesii City Center jest aplikacja mobilna. To tak naprawdę mobilny przewodnik po Centrum, w którym znaleźć można m.in. szczegółowy katalog wszystkich sklepów, restauracji i punktów usługowych; informacje o promocjach i aktualnościach oraz repertuar kinowy. Wbudowany w aplikację system nawigacji nie tylko ułatwia dojście do wybranego miejsca na mapie Centrum, ale również wskazuje miejsce postoju zaparkowanego auta i nakreśla trasę dotarcia do niego. Aplikacja działa na systemach android lub iOS, można ją za darmo pobrać w odpowiednio Google Play lub AppStore.

Deweloperem oprogramowania do infokiosków i aplikacji mobilnej Silesia City Center jest krakowska firma Amistad - od lat działająca w obszarach geolokalizacji, nawigacji, turystyki i informacji.

Od lipca Silesia City Center oferuje także wypożyczalnię powerbanków, dzięki którym można bezpłatnie podładować swój telefon na terenie Centrum. Samo wypożyczenie sprzętu jest darmowe, ale trzeba zostawić w depozycie kaucję w wysokości 50zł. Kaucja ta będzie zwracana po oddaniu sprzętu. Powerbanki dostępne są w Infopunkcie SCC przy Placu Śląskim, w godzinach otwarcia Centrum. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA