PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Tesco Extra pierwszym najemcą Centrum Handlowego Makrum w Bydgoszczy

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 paź 2011 18:10

Tesco Extra pierwszym najemcą Centrum Handlowego Makrum w Bydgoszczy

Centrum Makrum, które powstaje w Bydgoszczy, podpisało 26 października umowę z hipermarketem Tesco. Przewiduje ona wynajem powierzchni pod hipermarket w formacie 5K Extra.

REKLAMA

Hipermarket Tesco zajmie powierzchnię prawie 7 900 mkw. Umowę zawarto na 15 lat. Jest to pierwsza umowa najmu na wynajem powierzchni w centrum Makrum. - Podpisanie umowy z Tesco to fundamentalny element realizacji projektu i krok milowy w procesie komercjalizacji centrum - mówi Marta Machus-Burek, pełnomocnik Zarządu ds. komercjalizacji. - Teraz możemy przystąpić do finalizacji kolejnych umów z głównymi najemcami, z którymi mamy już wynegocjowane listy intencyjne.

Jednocześnie proces administracyjny budowy jest realizowany zgodnie z harmonogramem. Inwestor 20 września br. złożył wniosek o pozwolenie na budowę. Rozpoczęcie budowy planowane jest na wiosnę przyszłego roku, a otwarcie Makrum na IV kwartał 2013 r.

Makrum będzie największym centrum handlowo-rozrywkowym w regionie, który obejmuje catchment 600 000 mieszkańców, i jedynym, które oferuje kompleksową ofertę galerii handlowej, rozrywki, hipermarketu spożywczego oraz hipermarketu budowlanego.

Operatorem hipermarketu budowalnego będzie Praktiker na powierzchni ponad 9000 mkw., z którym we wrześniu Makrum podpisało list intencyjny określający warunki umowy najmu, jaką strony zamierzają zawrzeć.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA