PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Textilmarket z dodatkowym finansowaniem

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 sty 2017 13:12

Textilmarket z dodatkowym finansowaniem Textilmarket

Firma Textilmarket zawarła z BGŻ BNP Paribas umowę na kredyt wielocelowy. Dzięki temu spółka pozyskała dodatkowe środki na rozwój.

REKLAMA

Zgodnie z warunkami wielocelowej linii kredytowej, Textilmarket będzie mogło korzystać z finansowania przez 10 lat. Maksymalna kwota to 10 mln złotych. W skład linii wchodzi m.in. kredyt na rachunku bieżącym.

TXM ma również dostęp do linii na otwieranie akredytyw (do 10 mln złotych) i linię na gwarancje (również do 10 mln złotych).

W zamian za umowę, TXM będzie prowadziło ranku bieżące w BGŻ BNP Paribas. Jednocześnie firma zobowiązała się do utrzymywania określonych przychodów, nie wypłacania dywidendy wynoszącej co najmniej 50 proc. zysku, a także ograniczenia płatności na rzecz grupy Redan do 1,5 mln złotych.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA