PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Thomas Kurzmann, GTC: Konkurujemy jakością, najemcy to doceniają

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 29 lis 2017 11:11

 Thomas Kurzmann, GTC: Konkurujemy jakością, najemcy to doceniają Thomas Kurzmann, prezes GTC

Galeria Północna notuje dobre wyniki i w najbliższej przyszłości ma pełnić kluczową rolę dla firmy GTC. Jaką – o tym specjalnie dla PropertyNews.pl mówi Thomas Kurzmann, prezes GTC.

REKLAMA

Jaka jest recepta GTC na przyciągnięcie i utrzymanie najemców w biurowcach i centrach handlowych?

Thomas Kurzmann, prezes GTC: Przede wszystkim słuchamy naszych najemców i staramy się sprostać ich potrzebom. Uważamy, że zarówno przestrzeń biurowa, jak i centra handlowe są produktami oferującymi "styl życia", w których jakość, design, usługi i zarządzanie odgrywają ważną rolę. My konkurujemy jakością, a nasi najemcy to doceniają.

Jak to wygląda w praktyce – np. w Galerii Północnej?

Północna jest pierwszym tak znaczącym projektem na naszej liście przedsięwzięć realizowanych w Polsce. Jej strategiczne znaczenie wynika z kilku źródeł. Po pierwsze, zapewnia wysoką wartość, co przekłada się m.in. na wzrost zysków akcjonariuszy. Po drugie, refinansowanie ukończonego centrum handlowego i jego dalszy rozwój zapewni zasób gotówki, którą można przeznaczyć na inwestycje w następne projekty w Warszawie, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii.

Jednak budowa i komercjalizacja centrum nie wystarczy, by generować satysfakcjonujące przychody...

Własne centrum zarządzania w Galerii Północnej ma kluczowe znaczenie. Dzięki temu jesteśmy bliżej najemców i możemy lepiej spełniać ich oczekiwania. Będziemy kontynuować starania, aby przyciągnąć i wesprzeć marki, z których korzystają klienci w naszym regionie. Zrobimy to poprzez uświadomienie sieciom i podmiotom handlowym, że Północna jest ważnym miejscem zakupów i atrakcyjną platformą sprzedażową, ma szybko rosnącą grupę klientów i obejmuje nie tylko północno-wschodnią część Warszawy. Z kolei rosnący obszar oddziaływania przełoży się na zwiększenie wydatków w centrum, co pozwoli na wyższe dochody z wynajmu i wzrost wartości.

Co dalej zrobi GTC?

Przed nami intensywna działalność inwestycyjna w Polsce oraz w regionach CEE i SEE. Wiele z planowanych projektów rozpocznie się już w 2018 roku. Ponadto będziemy nadal poszerzać ofertę Galerii Północnej. Otrzymaliśmy pozytywne opinie dotyczące centrum tak od klientów, jak i najemców, dlatego teraz skoncentrujemy się na budowaniu lojalności klientów, co pozwoli nam zwiększać sprzedaż i wzmacniać długoterminowy zrównoważony popyt na lokale.

Dziękujemy za rozmowę

Grupa GTC działa na rynku nieruchomości komercyjnych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i Południowo-Wschodniej od 1994 r. Jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących łącznie 614 tys. m kw. powierzchni biurowej i handlowej.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA