PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

TriGranit ma nową szefową Działu Najmu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 lut 2012 16:13

TriGranit ma nową szefową Działu Najmu

Marta Wybrańska otrzymała awans na stanowisko szefa Działu Najmu grupy TriGranit Management. Będzie nadzorowała i koordynowała procesy najmu istniejących i budowanych centrów handlowych na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji.

REKLAMA

Marta Wybrańska pracuje w firmie TriGranit od 2008 roku. Początkowo była odpowiedzialna za wynajem kompleksu biurowego „B4B" przy Bonarka City Center, a w czerwcu 2011 objęła stanowisko Dyrektora ds. Najmu powierzchni handlowej i biurowej projektu Bonarka City Center, gdzie była odpowiedzialna za jego proces rekomercjalizacji oraz stworzenie zespołu najmu w strukturze zarządcy centrum.

Marta Wybrańska posiada ponad 15-letnie doświadczenie na europejskim rynku nieruchomościach, włączając w to rynek mieszkaniowy, magazynowy, handlowy i biurowy. Była związana m.in. z takimi inwestycjami jak Wola Park w Warszawie (CERPF) oraz Galeria Kazimierz w Krakowie (GTC).

Firma TriGranit Management Corporation zastała założona w 1994 i obecnie działa na Węgrzech, w Chorwacji, Polsce, Słowacji, Rumunii, Rosji i Słowenii. Spółka zarządza 21. projekt o łącznej powierzchni ponad 1 mln mkw. i wartości 2 miliardów euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA