PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trwa rozbudowa Galerii Pomorskiej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 12 mar 2014 17:06

Trwa rozbudowa Galerii Pomorskiej

Wielopoziomowy parking powstający z przodu Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy pnie się w górę. Postępy na placu budowy idą w parze z nowymi umowami najmu powierzchni znajdujących się zarówno w nowo powstającej, jak i już istniejącej części centrum.

REKLAMA

Budowa wielopoziomowego parkingu na 900 miejsc parkingowych, który powstaje przed Galerią Pomorską, rozpoczęła się na początku stycznia br. i przez dwa ostatnie miesiące postępowała w tempie szybszym niż zakładano w harmonogramie robót. Już dwa tygodnie temu przed do tej pory istniejącą częścią centrum stanęły wysokie kolumny tworząc tym samym konstrukcję nowo powstającego, czteropoziomowego parkingu.

- Wyjątkowo łagodna zima pozwoliła generalnemu wykonawcy - firmie Budimex, na przyśpieszenie prac i tym samym wyprzedzenie ustalonego wcześniej harmonogramu inwestycji. Mógłbym użyć tutaj popularnego powiedzenia, że kolumny parkingu powstawały jak grzyby po deszczu, aby oddać tempo w jakim nagle pojawiły się przed Galerią Pomorską, gdyby nie fakt, że ich wzniesienie miało miejsce po krótkim, lecz intensywnym okresie mrozów - mówi Jan Paluch, Development Manager w firmie Constructive Project Management.

- Jeżeli pogoda będzie nam nadal tak sprzyjać być może wielopoziomowy parking przed Galerią Pomorską zostanie oddany do użytku wcześniej, niż przed końcem lata br., jak jest to aktualnie zakładane - dodał Jan Paluch.

- Myślę, że nasi klienci są zaskoczeni tempem zmian w naszym centrum i nie odnosi się to wyłącznie do prac budowlanych, ale także do oferty Galerii Pomorskiej - mówi Shane Scott, partner w Resolution Property.

- Wśród najemców, którzy niedawno sfinalizowali umowy najmu wymienić można: Diverse (w nowej części), Rainbow Tours oraz 50-Style (przy nowym, północno-zachodnim wejściu) a także Pretty-One, Modar i Mr Minit, którzy przedłużyli umowy na lokale znajdujące się w istniejącej części Galerii. Wybiegając w przyszłość mamy nadzieję, że jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi będziemy mogli ogłosić podpisanie kolejnych umów obejmujących w sumie ponad 4000 m.kw. powierzchni najmu - podsumował Scott.

Znacząca metamorfoza, którą przechodzi aktualnie Galeria Pomorska, pomogła także butikowi Claire's Accessories zlokalizowanemu w pobliżu nowego, północno-zachodniego wejścia do centrum, w zdobyciu zaszczytnego tytułu najlepszego sklepu sieci Claire's w Europie. Pod uwagę brano wzrost liczby klientów, jakość obsługi oraz obroty.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA