PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trwa wielka rekomercjalizacja centrów handlowych Carrefour

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 cze 2013 15:47

Carrefour Polska sfinalizował w ciągu pierwszego półrocza bieżącego roku 57 umów najmu na łączną powierzchnią 7 593 mkw. GLA. W obecnej chwili prowadzone są dalsze działania rekomercjalizacyjne w kilkunastu obiektach Carrefour. Mają one na celu poszerzenie bieżącej oferty centrum , a także „odmłodzenie" jego wizerunku na lokalnym rynku.

REKLAMA

Umowy zostały zawarte m.in. z takimi firmami jak: Decathlon XS, który swój salon o powierzchni 1000 mkw. otworzył w Galerii AKS w Chorzowie; z siecią drogerii Hebe, która w centrum handlowym Galeria Gryf zajęła salon o powierzchni 448 mkw., natomiast w Galerii Śląskiej w Rybniku objęła powierzchnię 343 mkw., jak również z firmą Triumph, która wzbogaci ofertę handlową centrum handlowego Morena.

Carrefour Polska sfinalizował również umowę z polską firmą odzieżową Szachownica, która uruchomi 4 salony w centrach handlowych Carrefour: Galeria Gryf (450 mkw.) Galeria Kalisz (270 mkw.), Galeria AKS (303 mkw.) oraz Piekary (293 mkw.) w Legnicy oraz kolejną z siecią Coccodrillo, która dołączyła do grona najemców w Galerii Słowiańskiej (60 mkw.) w Zgorzelcu.

W centrum handlowym Morena oraz w Galerii Grudziądzkiej pojawią się salony polskiej marki Italian Fashion, która zajmie odpowiednio powierzchnię 61 mkw. i 70 mkw.

Carrefour Polska zawarł również umowę z australijską firmą Diva, oferującą szeroki wachlarz biżuterii dla młodych klientów, jak również z Alior Bank Express oraz Pepco. Wszystkie te marki wzbogacą ofertę m.in. centrum handlowego Zielone Wzgórze w Białymstoku.

- Centra handlowe Carrefour ze względu na swoją lokalizację oraz ugruntowaną pozycję rynkową, cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony najemców, którzy w obecnych czasach szukają sprawdzonych obiektów handlowych, gwarantujących im wysoką odwiedzalność. Podpisane ostatnio umowy najmu z firmami o stabilnej pozycji rynkowej, są najlepszą rekomendacja dla posiadanych przez nas obiektów - podsumowuje Ewa Karska, dyrektor działu galerii handlowych w Carrefour Polska.

Obecnie Carrefour Polska zarządza ponad 220 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w 20 obiektach na terenie całego kraju. Carrefour Polska prowadzi również intensywne działania rekomercjalizacyjne posiadanych obiektów w połączeniu z ich częściową lub całkowitą modernizacją.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA