PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Trzy nowe Centra Handlowe Stokrotka

  • Autor: Propertynews.pl
  • 21 gru 2012 10:17

Stokrotka uruchomiła kolejne galerie handlowe. Obiekty powstały w Boguchwale, Lublinie i Krakowie. Wkrótce nowe otwarcia - najbliższe we Wrocławiu.

REKLAMA

Stokrotka konsekwentnie rozwija sieć, otwierając kolejne obiekty w całym kraju. W centrach handlowych znajdują się supermarkety Stokrotka, a także sklepy i lokale handlowo-usługowe. W listopadzie spółka otworzyła Galerię w Boguchwale pod Rzeszowem, a w grudniu powstały obiekty w Lublinie przy ul. Nałkowskich 230 i Krakowie przy ul. Komuny Paryskiej 1A.

- Naszym głównym celem jest zapewnienie szerokiej gamy usług w jednym miejscu. Klienci galerii mogą zrobić zakupy spożywcze w supermarkecie Stokrotka, a także zaopatrzyć się w sklepach pasażu handlowego. Tu funkcjonują m.in. apteki, drogerie, sklepy odzieżowe czy kwiaciarnie, czyli punkty z usługami, z których konsumenci korzystają najczęściej. Kompleksowe zakupy blisko domu - to nasza dewiza - tłumaczy Wojciech Słowański, dyrektor ds. zarządzania nieruchomościami spółki Stokrotka.

Centrum handlowe w Lublinie liczy 1 330 mkw. powierzchni i jest już w całości skomercjalizowane. Trwają rozmowy z kolejnymi najemcami obiektów w Krakowie (1 500 mkw. powierzchni) i Boguchwale (1 350 mkw.). Przy centrach funkcjonują parkingi z miejscem na średnio 60 aut.
Równolegle spółka kończy budowę kolejnych obiektów. Najbliższe otwarcie centrum handlowego Stokrotka odbędzie się we Wrocławiu przy ul. Krzemienieckiej. Stokrotka pozyskuje także nowe lokalizacje pod budowę galerii i sklepów.

 

Stokrotka Sp. z o. o. wchodzi w skład Grupy Handlowej Emperia. Jest kluczową spółką Emperii i jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci handlowych w Polsce. Spółka zarządza ponad 200 obiektami na terenie całego kraju, w tym galeriami i centrami handlowymi Stokrotka. Jest właścicielem 188 supermarketów osiedlowych Stokrotka oraz 9 supermarketów delikatesowych Delima.

Galerie i centra handlowe Stokrotka zlokalizowane są na osiedlach większych miast, jak i w mniejszych miejscowościach. W większości obiektów centralne miejsce zajmuje supermarket Stokrotka. W pasażu funkcjonują lokale handlowo-usługowe takie jak apteka, kwiaciarnia, butiki odzieżowe czy drogerie.

Supermarkety Stokrotka mają od 100 do 1400 mkw. powierzchni sprzedaży i oferują od 4 do 10 tys. pozycji asortymentowych, w tym artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię i alkohol oraz produkty świeże: pieczywo, wędliny, owoce i warzywa. Dopełnieniem oferty są produkty lokalne, wytwarzane w regionach, w których zlokalizowane są sklepy sieci.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA