PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Unibail-Rodamco otwarte na akwizycje

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 wrz 2015 11:17

Unibail-Rodamco otwarte na akwizycje Wroclavia, nowy projekt deweloperski Unibail Rodamco we Wrocławiu

Unibail-Rodamco nie zamierza poprzestać na już posiadanych aktywach. Właściciel i zarządca centrów handlowych poszukuje akwizycji w dużych miastach.

REKLAMA

- Jesteśmy jak najbardziej otwarci na rozwój i inwestycje, które wpisywałyby się w naszą strategię. Dokonujemy stałego monitorowania rynku pod względem niszy z odpowiednio niską podażą i na tej podstawie poszukujemy miejsc pod realizację konkretnych projektów – zarówno od podstaw jak i, tak jak w przypadku Arkadii czy Galerii Mokotów, w wyniku zakupu - tłumaczy w rozmowie z Propertynews.pl Monika Lewczuk, rzecznik prasowa firmy Unibail-Rodamco.

W tym momencie firma jest szczególnie zainteresowana lokalizacjami w kluczowych częściach dużych miast, oferujących duży potencjał. Takie aktywa mają wpisywać się w politykę firmy, bazującą na dużej ofercie gastronomicznej i szerokich usług dodatkowych dla klientów.

- Nasza strategia polega na tworzeniu miejsc, w których ludzie mogą się spotkać, mają bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, gdzie uzyskają w sklepie profesjonalną poradę i wartość dodaną do zakupów - dodaje Lewczuk.

Unibail-Rodamco, utworzona w 1968 roku, jest pierwszą notowaną na giełdzie grupą z sektora nieruchomości handlowych w Europie. Grupa jest obecna w 12 krajach Unii Europejskiej i na dzień 21 grudnia 2014 roku posiadała aktywa o wartości 34,6 miliarda euro. 

W Polsce firma posiada m.in. Galerię Wileńską, Galerię Mokotów czy Arkadię.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA