PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Unibail-Rodamco pokazuje CH Wroclavia

  • Autor: Propertynews.pl
  • 09 wrz 2015 14:29

Unibail-Rodamco pokazuje CH Wroclavia Wroclavia

Spółka Unibail-Rodamco zaprezentowała swój najnowszy projekt - Wroclavia. Centrum handlowe powstanie w samym sercu Dolnego Śląska.

REKLAMA

Projekt powstaje przy ul. Suchej we Wrocławiu na terenie dawnego dworca autobusowego, w bezpośrednim  sąsiedztwie dworca PKP, w samym centrum tętniącego życiem miasta. Koszt inwestycji wynosi 240 mln Euro, a planowany termin ukończenia budowy to jesień 2017 roku.

Z chwilą ukończenia inwestycji, Wrocław otrzyma unikalny pod względem architektonicznym, nowoczesny i elegancki obiekt handlowo-biurowy o powierzchni 71 tys. mkw. przeznaczonej pod wynajem. Na odwiedzających to miejsce gości czekać będzie najlepsza oferta handlowa w mieście. Ponad 200 sklepów, a wśród nich popularne i znane w Polsce marki.

Unibail-Rodamco podpisała już 16 umów z najemcami, łącznie na ponad 20 tys. mkw. Wśród najemców znalazła się duża grupa odzieżowa LPP, która wybrała Wroclavię do zaprezentowania jednej ze swoich najnowszych marek – Tallinder. W gronie najemców znalazła się również bardzo popularna i lubiana marka odzieżowa grupy Inditex – Stadivarius, która na ponad 600 mkw. prezentować będzie we Wroclavii swój najnowszy koncept. W centrum pojawią się także dwupoziomowe sklepy znanych i lubianych marek odzieżowych takich jak Zara i Reserved.

Oprócz szerokiej oferty handlowej, na gości czekać będzie ponad 20 różnorodnych restauracji, jak również najnowocześniejsze we Wrocławiu kino Cinema City, wyposażone w najnowszą technologię cyfrową z 20 ekranami, salami VIP i pierwszym we Wrocławiu kinem z technologią IMAX. Niewątpliwą atrakcją dla odwiedzających będzie ogród, usytuowany na dachu centrum handlowego, zachęcający gości do odpoczynku.

Kompleks Wroclavia będzie zintegrowany z nowoczesnym dworcem autobusowym  o powierzchni
5 tys. mkw. Nowy dworzec będzie przestronny, jasno oświetlony i łatwo dostępny zarówno z ulicy jak
i kompleksu handlowo-biurowego. Kierowcy otrzymają do swojej dyspozycji 2300 miejsc parkingowych. Na rowerzystów czekać będą  miejsca parkingowe  na zewnątrz jak i kryty parking
w środku budynku.

- Mimo wczesnego etapu budowy, widzimy bardzo duże zainteresowanie największych międzynarodowych marek, które wybierają tę lokalizację jako kluczową dla swoich pierwszych, a także największych sklepów. To pokazuje ogromny potencjał Wroclavii, który chcemy kontynuować i rozwijać na rynku nieruchomości handlowych w Polsce - mówi Arnaud Burlin, dyrektor zarządzający Unibail-Rodamco na Europe Centralną.

W Polsce do firmy Unibail-Rodamco należą m.in. warszawskie centra handlowe: Arkadia, Galeria Mokotów oraz Galeria Wileńska. Unibail-Rodamco jest również inwestorem w Złotych Tarasach.

 

 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA