PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Unibail Rodamco zarobiło pół miliarda euro w I półroczu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 lip 2013 16:37

499 mln euro wynosi zysk netto firmy Unibail Rodamco w I półroczu. To wzrost aż o 10 proc. w stosunku do ubiegłego roku. Według firmy przyczyną gwałtownego wzrostu wyników finansowych są bardzo dobre wyniki centrów handlowych wchodzących w skład portfela firmy.

REKLAMA

Firma za źródło swojego sukcesu podaje m.in. spadek kosztów obsługi długu.

Wzrost przychodu z tytułu wynajmu powierzchni w centrach handlowych to 4,7 proc. w stosunku lfl. W ciągu całego półrocza Unibail Rodamco podpisał łącznie 634 umowy najmu w swoich obiektach.

Firma zanotowała niewielki spadek przychodów z tytułu umów najmu na powierzchnie biurowe (1,6 proc. lfl). Wynika to z trudnej sytuacji na paryskim rynku biurowym.

W tym momencie Unibail Rodamco dysponuje portfelem nieruchomości o łącznej wartości ponad 30,5 mld euro. Przed rokiem było to niewiele ponad 29 mld euro.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA