PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Unibail-Rodamco zyskuje dzięki inwestycjom w obiektach

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 14 lip 2015 10:04

Unibail-Rodamco zyskuje dzięki inwestycjom w obiektach Galeria Wileńska, własność Unibail-Rodamco

Wymagający rynek wymusza na właścicielach i zarządcach centrów handlowych podejmowanie kluczowych decyzji. Unibail-Rodamco postawiło na dodatkowe inwestycje w swoich obiektach.

REKLAMA

Unibail-Rodamco w ostatnich kilkunastu miesiącach dokonała różnego rodzaju inwestycji w trzech projektach handlowych - Warszawa Wileńska, Galeria Mokotów i Arkadia. Dziś obserwowane są już pierwsze efekty tych prac.

- Dla Unibail-Rodamco było to dobre półrocze zarówno pod względem odwiedzalności, jak i obrotów, wciąż plasujemy się znacznie powyżej krajowych indeksów - tłumaczy Monika Lewczuk-Kuropaś, rzecznik prasowa firmy.

Duże zmiany, związane także z otwarciem II linii metra, zaszły w Galerii Wileńskiej. – Obserwujemy zarówno zmianę profilu klienta, jak i znaczący wzrost odwiedzalności i obrotów, które zresztą rosną we wszystkich naszych obiektach - dodaje Lewczuk-Kuropaś.

We wszystkich obiektach doszło także do modernizacji i przebudowy stref restauracyjnych. Jak deklaruje rzecznik prasowa Unibail-Rodamco, przełożyło się to na konkretne wyniki sprzedażowe najemców gastronomicznych.

Ponadto niedawno zakończył się kompleksowy remont toalet w Galerii Mokotów, w Arkadii natomiast ten proces trwa. Cały czas inwestujemy w jakość obsługi na naszym terenie, bezpłatne usługi premium oraz nowe, otwarcia flagowych salonów wiodących marek. We wszystkich wskaźnikach i badaniach obserwujemy zadowolenie naszych klientów z pozytywnych zmian, jakie dokonują się w naszych obiektach w wyniku stałego i długoterminowego w nie inwestowania - dodaje Monika Lewczuk-Kuropaś.

Efekty prac oraz nowe trendy na rynkach przełożyły się na koncepcję nowego centrum handlowego Wroclavia. - W postaci centrum handlowego „Wroclavia” miasto otrzyma unikalny pod względem architektonicznym obiekt handlowo-biurowy o powierzchni najmu 71 000 mkw. Znajdzie się w nim 200 sklepów, największe kino we Wrocławiu i pierwszy w mieście IMAX, a także bogata w ofertę strefa restauracyjna oraz wysokiej klasy biura. Dla kierowców zostanie przygotowanych 2 300 miejsc parkingowych, a dla rowerzystów – miejsca parkingowe na zewnątrz oraz kryty parking w środku budynku - podsumowuje Lewczuk-Kuropaś.

Unibail-Rodamco, utworzona w 1968 roku, jest pierwszą notowaną na giełdzie grupą z sektora nieruchomości handlowych w Europie. Grupa jest obecna w 12 krajach Unii Europejskiej i na dzień 21 grudnia 2014 roku posiadała aktywa o wartości 34,6 miliarda euro. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA