PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Unibail-Rodamco zyskuje dzięki inwestycjom w obiektach

  • Autor: Cezary Szczepański
  • 14 lip 2015 10:04

Unibail-Rodamco zyskuje dzięki inwestycjom w obiektach Galeria Wileńska, własność Unibail-Rodamco

Wymagający rynek wymusza na właścicielach i zarządcach centrów handlowych podejmowanie kluczowych decyzji. Unibail-Rodamco postawiło na dodatkowe inwestycje w swoich obiektach.

REKLAMA

Unibail-Rodamco w ostatnich kilkunastu miesiącach dokonała różnego rodzaju inwestycji w trzech projektach handlowych - Warszawa Wileńska, Galeria Mokotów i Arkadia. Dziś obserwowane są już pierwsze efekty tych prac.

- Dla Unibail-Rodamco było to dobre półrocze zarówno pod względem odwiedzalności, jak i obrotów, wciąż plasujemy się znacznie powyżej krajowych indeksów - tłumaczy Monika Lewczuk-Kuropaś, rzecznik prasowa firmy.

Duże zmiany, związane także z otwarciem II linii metra, zaszły w Galerii Wileńskiej. – Obserwujemy zarówno zmianę profilu klienta, jak i znaczący wzrost odwiedzalności i obrotów, które zresztą rosną we wszystkich naszych obiektach - dodaje Lewczuk-Kuropaś.

We wszystkich obiektach doszło także do modernizacji i przebudowy stref restauracyjnych. Jak deklaruje rzecznik prasowa Unibail-Rodamco, przełożyło się to na konkretne wyniki sprzedażowe najemców gastronomicznych.

Ponadto niedawno zakończył się kompleksowy remont toalet w Galerii Mokotów, w Arkadii natomiast ten proces trwa. Cały czas inwestujemy w jakość obsługi na naszym terenie, bezpłatne usługi premium oraz nowe, otwarcia flagowych salonów wiodących marek. We wszystkich wskaźnikach i badaniach obserwujemy zadowolenie naszych klientów z pozytywnych zmian, jakie dokonują się w naszych obiektach w wyniku stałego i długoterminowego w nie inwestowania - dodaje Monika Lewczuk-Kuropaś.

Efekty prac oraz nowe trendy na rynkach przełożyły się na koncepcję nowego centrum handlowego Wroclavia. - W postaci centrum handlowego „Wroclavia” miasto otrzyma unikalny pod względem architektonicznym obiekt handlowo-biurowy o powierzchni najmu 71 000 mkw. Znajdzie się w nim 200 sklepów, największe kino we Wrocławiu i pierwszy w mieście IMAX, a także bogata w ofertę strefa restauracyjna oraz wysokiej klasy biura. Dla kierowców zostanie przygotowanych 2 300 miejsc parkingowych, a dla rowerzystów – miejsca parkingowe na zewnątrz oraz kryty parking w środku budynku - podsumowuje Lewczuk-Kuropaś.

Unibail-Rodamco, utworzona w 1968 roku, jest pierwszą notowaną na giełdzie grupą z sektora nieruchomości handlowych w Europie. Grupa jest obecna w 12 krajach Unii Europejskiej i na dzień 21 grudnia 2014 roku posiadała aktywa o wartości 34,6 miliarda euro. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA