PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Upada sklep spółki Redan

  • Autor: PAP
  • 16 kwi 2012 09:08

Postiro sp. z o.o. - spółka zależna firmy Redan SA - złożyła wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej. Postiro prowadzi franczyzowy sklep w Centrum Handlowym Galeria Victoria w Wałbrzychu.

REKLAMA

Spółka Postiro 13 kwietnia 2012 roku złożyła do Sądu Rejonowego dla Łodzi Śródmieścia XIV Wydział Gospodarczy, ds. Upadłościowych i Naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej.

"Spadek popytu spowodował, że spółka Postiro poniosła stratę na sprzedaży za 2011 rok w wysokości ponad 216 tys. zł. Trend ten utrzymał się także w I kwartale 2012 roku. Podjęte z wynajmującym rozmowy nie przyniosły rezultatu w postaci zgody na renegocjacje warunków najmu, które mogłyby przyczynić się do przywrócenia rentowności działalności spółki" -czytamy w komunikacie.

W wyniku upadłości Postiro, Grupa Redan wykaże łączenie saldo odpisów wynikających z tego tytułu (m.in. odpisy na udziały, należności, niezamortyzowane środki trwałe oraz straty z lat poprzednich) w wysokości około 132 tys. zł. "Z drugiej strony zostaną ograniczone straty generowane dotychczas przez tą spółkę zależną, co pozytywnie wpłynie na poprawę wyników Grupy Redan w przyszłości" - czytamy dalej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA