PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Uwaga, dziecko na zakupach. Taką galerię pokocha każda młoda mama

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 21 lut 2018 16:01

Uwaga, dziecko na zakupach. Taką galerię pokocha każda młoda mama

Parking dla rodzica z dzieckiem, pokój dla mamy karmiącej, plac zabaw dla malucha - to niezbędne minimum by rodzinne zakupy były wyborem, a nie koniecznością. Zarządcy obiketów coraz chętniej decydują się tworzyć przestrzeń przyjazną najmłodszym i ich rodzicom. Taki krok dalej robi m.in. Galeria Łomianki.

REKLAMA

 

Zakupy z dzieckiem dla wielu rodziców nie są wyborem, ale koniecznością. Niekiedy towarzyszy im dyskomfort z powodu braku zapewnienia pociechom bardziej kreatywnej rozrywki. Współczesne centra handlowe starają się wyjść naprzeciw podobnym obawom i udowadniają, że czas spędzony w galerii może sprzyjać rozwojowi  pozytywnych postaw społecznych, umiejętności lingwistycznych czy kreatywności. Zapraszając do galerii handlowej rodziców z dziećmi czujemy się odpowiedzialni za rodzaj i jakość oferty, którą kierujemy do najmłodszych. Dotyczy to zarówno infrastruktury, jak i organizowanych przez nas wydarzeń. W obu przypadkach chcemy, aby były to atrakcje mądre i przemyślane – mówi Hanna Gailitis, menedżer Galerii Łomianki.

Zgodnie z naturą… dziecka

Galeria Łomianki znajduje się w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego i Doliny Wisły. Bliskie sąsiedztwo natury przejawia się również w ofercie edukacyjno-rozrywkowej obiektu. Unikalny w centrach handlowych, zewnętrzny plac zabaw (otwarty również po godzinach funkcjonowania galerii) zachęca do spędzania czasu na powietrzu. Aranżacja dwóch stref rozrywki wewnątrz obiektu (dla starszych i młodszych dzieci) nawiązuje do natury, a główną atrakcję stanowią elementy interaktywne – podłoga oraz drewniany łoś – mieszkaniec Kampinosu. - Troska o ochronę środowiska naturalnego jest nam szczególnie bliska. Na co dzień podejmujemy działania ograniczające wpływ galerii handlowej na otoczenie. Otrzymaliśmy prestiżowy certyfikat ekologiczny BREEAM In-Use z oceną „Bardzo dobry”, co oznacza, że Galeria Łomianki jest budynkiem ekologicznym i działa zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Chcemy być miejscem kształtowania proekologicznych postaw. Naszych najmłodszych klientów zachęcamy do odwiedzenia hotelu dla ptaków, owadów i płazów, którym opiekują się uczniowie pobliskiej szkoły. W okolicach placu zabaw umieściliśmy punkt zbiórki plastikowych nakrętek – mówi Hanna Gailitis.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA