PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vantage Development stawia pierwsze kroki w segmencie handlowym

  • Autor: propertynews.pl
  • 03 paź 2013 10:48

Spółka Vantage Development do tej pory była skupiona na realizowaniu inwestycji biurowych i mieszkaniowych we Wrocławiu. Prezes Edward Laufer zdradza jednak, że planuje inwestycje w innych dużych miastach Polski, a także w zupełnie nowym dla spółki segmencie rynku - handlowym.

REKLAMA

- Przyglądamy się możliwościom inwestycyjnym na rynku mieszkaniowym i biurowym w Warszawie, Poznaniu oraz innych dużych miastach Polski - zdradza Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development SA. - Jesteśmy na etapie podejmowania ostatecznych decyzji w tej sprawie i ustalania warunków zakupu gruntów - dodaje.

Edward Laufer podkreśla jednocześnie, że spółka bardzo uważnie przygląda się możliwościom inwestycyjnym w zupełnie nowym segmencie rynku. - Widzimy nową ścieżkę rozwoju w budowaniu parków handlowych. Mamy zabezpieczone dwie działki pod takie inwestycje w Zielonej Górze i we Wrocławiu. Najprawdopodobniej na początku przyszłego roku rozpoczniemy realizację tych projektów - informuje.

Prezes Vantage Development zapytany o postępy w realizacji kompleksu Promenady Wrocławskie poinformował, że w tej chwili ruszają kolejne etapy projektów biurowych. Budynek Promenady Zita będzie miał 22 tys. mkw. Inwestycja jest na etapie prac ziemnych. W końcowej fazie jest także drugi etap projektu mieszkaniowego, w którym powstanie 200 lokali - mówi Laufer. - Jeszcze w tym roku powstanie droga, która będzie ważnym elementem całego projektu i sprzyja promocji tego przedsięwzięcia - dodaje.

 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA