PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Venturion Ivestment Fund i PCH Capital inwestują w Polskie Jadło S.A.

  • Autor: dlahandlu.pl
  • 11 wrz 2012 10:22

Po ostatnich zakupach VIF oraz PCH Capital posiadają łącznie 1 598 000 akcji Polskie Jadło S.A. To 3,42 proc. kapitału zakładowego i 3,17 proc. ogólnej liczby głosów - pisze dlahandlu.pl.

REKLAMA

Venturion w dniach 6-7 września 2012 roku nabył za pośrednictwem pośrednio zależnej spółki cypryjskiej 800.000 akcji firmy., które stanowią 1,71 proc. w kapitale zakładowym i 1,59 proc. w głosach. Łączna wartość inwestycji wyniosła 376.605,29 zł.

PCH Capital S.A. (podmiot dominujący wobec VIF S.A.) posiada 798.000 akcji Polskie Jadło, które stanowią 1,71 proc. w kapitale zakładowym oraz 1,58 proc. w głosach.

Polskie Jadło, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów operujących w sektorze usług gastronomicznych w Polsce. Działalność powstałej w 1996 roku spółki przez 10 lat koncentrowała się na rozwoju sieci restauracji „Chłopskie Jadło". Po ich sprzedaży w 2006 roku pozyskane środki zostały zainwestowane w budowę i zarządzanie nowymi sieciami restauracji, gościńców i pierogarni funkcjonującymi w modelu franczyzowo-operatorskim pod marką „Polskie Jadło". Drugim segmentem działalności firmy, rozwijanym od 2004 roku, jest produkcja i sprzedaż wyrobów kuchni polskiej sprzedawanych obecnie pod marką „Polskie Jadło".

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA