PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

VI edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2013

  • www.portalspozywczy.pl
  • 04 lis 2013 14:59

VI edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2013

Za nami VI edycja Forum Rynku Spożywczego i Handlu. To największa konferencja skierowana do sektora spożywczego i handlowego w Polsce, podczas której spotkało się ponad 1000 przedstawicieli branży. Impreza trwała dwa dni - 5 i 6 listopada 2013 roku. Odbywała się w Warszawie, w hotelu Sheraton.

REKLAMA

W debatach i dyskusjach na VI Forum Rynku Spożywczego i Handlu wzięło udział ponad 100 panelistów, właścicieli, prezesów oraz dyrektorów spółek spożywczych, managerów sieci hurtowych i detalicznych z Polski i zagranicy oraz szefowie agencji doradczych i przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży. Gośćmi byli również politycy, samorządowcy, przedstawiciele instytucji finansowych i funduszy inwestycyjnych oraz osoby mające realny wpływ na zmiany w branży spożywczej i handlu detalicznym.

O godzinie 10:00 konferencję otworzyło wystąpienie wicepremiera Janusza Piechocińskiego. W inauguracyjnej debacie zatytułowanej „Patriotyzm gospodarczy czy już protekcjonizm - sektor spożywczy w polityce krajów UE" udział wzięli Edward Bajko, prezes Spółdzielczej Mleczarni Spomlek; Andrzej Blikle, wiceprezes spółki A.Blikle; Andrzej Gantner, dyrektor generalny Polskiej Federacji Producentów Żywności; Renata Juszkiewicz, prezes Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji; Jan Kolański, prezes spółki Colian; Monika Nachyła, wiceprezes BGŻ; Radosław Szatkowski, prezes Agencji Rynku Rolnego oraz Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum była uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2013.

Organizator konferencji - Grupa PTWP liczy, że Food Market & Retail Forum 2013 stworzy szeroką platformę do debaty merytorycznej nad aktualnym stanem oraz możliwościami i kierunkami rozwoju rynku spożywczego i detalicznego w Polsce i naszym rejonie Europy.

 

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - OUTLET CENTER

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA