PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vis à Vis w Łodzi już otwarte

  • Autor: Propertynews.pl
  • 08 gru 2014 11:55

Vis à Vis w Łodzi już otwarte

Otwarcie centrum handlowego Vis à Vis zlokalizowanego w Łodzi odbyło się 6 grudnia. To kolejny, po oddanym w 2011 w Radomiu, obiekt rozwijanej przez grupę Capital Park sieci Street Mall Vis à Vis. Obiekt ma 5,6 tys. mkw powierzchni handlowej.

REKLAMA

W Street Mall Vis à Vis Łódź znajduje się kilkanaście lokali, których dobór odpowiada na potrzebę dokonywania przez konsumentów codziennych, szybkich zakupów w drodze do domu. Największą powierzchnię zajmuje supermarket spożywczy Intermarche. Ponadto w Vis à Vis działają także m.in.: Pepco, drogeria Rossmann, salon optyczny, piekarnia „Z pieca rodem". W najbliższych dniach swoje lokale otworzą także; Euro Apteka i Przysmaki Regionu, a na początku 2015 roku - klub znanej łódzkiej sieci Fit Fabric Fitness oraz salony Ziaja i Play.

Street Mall Vis à Vis Łódź znajduje się wśród największych osiedli mieszkaniowych dzielnicy Bałuty, w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych. Dla klientów obiektu przeznaczono 100 miejsc parkingowych.

- Zgodnie z naszymi wcześniejszymi deklaracjami, mieszkańcy Łodzi jeszcze przed świętami zyskali kolejne miejsce do dokonywania zakupów - podkreśla Wojciech Nowakowski, Investment Manager w Grupie Capital Park. - Koncept Vis à Vis jest odpowiedzią na potrzeby lokalnego rynku. Jest to format idealnie dopasowany do potrzeb klienta, który liczy na łatwość i szybkość zakupów.
W projektach typu convenience kluczowa jest doskonała lokalizacja, która zapewnia dostęp szerokiemu gronu klientów. Vis à Vis Łódź spełnia wszystkie te wymagania - dodaje.

Grupa Capital Park, we współpracy z sąsiadującym marketem budowalnym Castorama, zagospodarowała także teren przy inwestycji, realizując m.in. plac zabaw dla dzieci.

Budowa Vis à Vis w Łodzi rozpoczęła się w lutym 2014 r. i została ukończona  10 miesięcy. Oprócz budowy obiektów handlowych, Grupa Capital Park zajmuje się również akwizycją nieruchomości ze znacznym potencjałem budowy wartości. W związku z wdrażaną właśnie strategią rozwoju formatu street mall, grupa Capital Park przejęła obiekt zlokalizowany przy Szosie Lubickiej  Toruniu, który po planowanym na początek 2015 r. rebrandingu stanie się trzecim centrum Vis à Vis w Polsce. W chwili obecnej trwają również rozmowy  właścicielem nieruchomości handlowych zlokalizowanych w Trójmieście oraz  okolicach Poznania, które w przyszłości zasilą bogate portfolio należących do Capital Park obiektów handlowych oraz multifunkcjonalnych.

Autorem projektu architektonicznego jest pracownia Diehl Architekci. Generalnym wykonawcą była firma Budimex SA, a za proces komercjalizacji centrum odpowiadała firma The Blue Ocean Investment Group.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA