PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Vistula Group zanotowała wzrost przychodów

  • Autor: gpwinfosfera.pl
  • 03 cze 2014 16:05

Vistula poinformowała, że skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w maju 2014 roku przez Grupę Kapitałową Spółki wyniosły około 40,8 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2013 roku o około 11,2 proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - maj 2014 roku wyniosła około 162,5 mln zł i była wyższa o około 7,3 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Vistula Group informuje jednocześnie, że przychody ze sprzedaży detalicznej osiągnięte w maju 2014 roku w  segmencie sprzedaży detalicznej  odzieży (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) - wyniosły około 21,8 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2013 roku o około 13,8 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - maj 2014 roku w tym segmencie wyniosła około 85,4 mln zł i była wyższa o około 6,4 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Tymczasem przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.KRUK) - wyniosły około 15,6 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w maju 2013 roku o około 4,4 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - maj 2014 roku w tym segmencie wyniosła około 61,7 mln zł i była wyższa o około 5,7 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA