PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

W Galerii Korona Kielce znajdzie zatrudnienie ponad tysiąc osób

  • Autor: Propertynews.pl
  • 30 sty 2012 16:29

Firmy, które otworzą swoje sklepy i restauracje w powstającej właśnie Galerii Korona Kielce, ruszają z rekrutacją. Praca czeka na sprzedawców, kelnerów, doradców, ale także na menedżerów. Łącznie powstanie około 1000 nowych miejsc pracy. Zainteresowani już mogą zgłaszać swoje kandydatury. Oferty znajdują się na oficjalnej stronie galerii.

REKLAMA

W samym grudniu 2011 r. w Miejskim Urzędzie Pracy w Kielcach zarejestrowano 1135 nowych osób bez pracy. - W tej chwili w naszej ewidencji widnieje około 10800 osób bezrobotnych - mówi Rafał Szwed, rzecznik prasowy MUP Kielce.

W całym województwie świętokrzyskim liczba bezrobotnych ostatniego dnia roku wynosiła dokładnie 83217 osób. - Zainteresowanie wakatem w Galerii Korona Kielce jest ogromne i według naszych obserwacji najemcy dadzą możliwość realizowania swoich zawodowych ambicji osobom w różnym wieku i z różnym doświadczeniem - zapowiada Izabela Ironmonger, manager ds. marketingu Galerii Korona Kielce.

Kto ma największe szanse na pracę w nowoczesnym centrum rozrywkowo-handlowym? - To zależy od pracodawcy, od rodzaju wykonywanej pracy, od wymagań stawianych potencjalnemu pracownikowi, od zakresu przyszłych obowiązków itp. - mówi Rafał Szwed. - Zwracając uwagę na inne firmy z tego sektora przede wszystkim poszukiwane będą osoby komunikatywne, o umiejętnościach organizacyjnych, umiejące pracować samodzielnie jak i w zespole, szybko uczące się i przystosowujące do nowych warunków pracy. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku również powinno być istotne.

Galeria Korona Kielce zostanie otwarta na wiosnę, ale już uruchomiła specjalną zakładkę poświęconą ofertom pracy na swojej stronie internetowej. Najemcy bezpłatnie mogą tam umieszczać ogłoszenia podając: nazwę firmy, stanowisko, miejsce pracy przyszłego pracownika, wymagania, opis korzyści dla pracownika oraz dane kontaktowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA