PARTNERZY PORTALU
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

W Kamieńcu Ząbkowickim może powstać centrum handlowe

W Kamieńcu Ząbkowickim może powstać centrum handlowe
Fot. Shutterstock
  • Autor: przeglad-powiatowy.pl
  • Dodano: 06 maj 2019 14:24

Wszystko wskazuje na to, że gmina Kamieniec Ząbkowicki jest w trakcie przygotowań do inwestycji budowy centrum handlowego. W rejonie ulicy Kolejowej i Szpitalnej w miejscowości Kamieniec Ząbkowicki ma powstać obiekt handlowo-usługowy o powierzchni sprzedaży do tysiąca mkw. - informuje przeglad-powiatowy.pl.

  • Autor: przeglad-powiatowy.pl
  • Dodano: 06 maj 2019 14:24

Aktualnie trwają przygotowania mające na celu wprowadzenie zmian do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla wspomnianych wcześniej ulic. Aby inwestycja mogła zostać zrealizowana konieczne są zmiany, gdyż uchwała Rady Gminy XXVIII/151/05 z 21 grudnia 2005 roku nie przewidywała takiej inwestycji na tym obszarze. Ulica Kolejowa i Szpitalna zaliczone są do terenu MU.1. Jest to teren zabudowy mieszanej, mieszkaniowo-usługowej.

WSZYSTKIE KOMENTARZE (26)

  • Mieszkaniec 2019-05-28 21:13:58
    Wszyscy wiemy o kim mowa o ,,bogaczu prostaku" Panem Zapotocznym najlepiej wszystko wyburzyć w Kamieńcu A galeria handlowa w tak małej miejscowości jest zbędna. Pan bogacz niech się zajmie wychowaniem agrasywnego potomka
    • Hmm 2019-05-28 21:57:34
      Jak już zaczynasz kogoś obrażać to bądź na tyle odważny żeby się przedstawić. Taką mała rada na przyszłość
    • Zapotoczny 2019-05-28 22:04:54
      Dziękuję za opinie. Sprawa zostanie jutro oficjalnie zgłoszona do prokuratury za publiczne znieważenie. Widzimy się w Sądzie. Pozdrawiam, Włdysław Zapotoczny
      • Dno 2019-05-29 10:31:36
        A gdzie została złożona sprawa do prokuratury, gdy dziecko pana Z torturuje inne dzieci, gdzie w tym przypadku są zastosowane jakiekolwiek środki rygorystyczne? NIGDZIE! Dlaczego? Szkoła do której chodzi jest sponsorowana przez tego pana, zatem dziecko może robić w niej wszystko bez żadnych konsekwencji. P a t o l o g i a. Panie Zdzisławie moje pytanie teraz do pana, jeśli pana syn sobie pozwala na takie zachowania w szkole, BO PAN JĄ SPONSORUJE, to teraz gdy będzie wybudowana galeria z pana kieszeni, to czy będzie on bił pracowników? Kazał im lizać buty? Pieniądze to nie wszystko a bycie bucem i niekonsekwentnym rodzicem to jest D N O, dziękuje i pilnujcie dzieci
      • 69 2019-05-29 10:35:08
        rozjebalbym ci tego syna
      • MMatka 2019-05-29 11:39:55
        I kto to pisze, matka, której zabrano prawa do dzieci!!! Wstyd!!! Zainteresuj się wľasnymi dziećmi, bo osądzanie innych trzeba zacząć od siebie!!! Zadzwoń do dzieci i zacznij je straszyć sądem i że im nakopiesz do tyłka, tak jak to to o Twój synek w szkole!!!
      • Zapotoczny 2019-05-29 11:56:12
        Z mojej strony koniec dyskusji. Widzimy się w Sądzie. Znieważenie publiczne mojej osoby. .
    • MIESZKANIEC 2019-05-28 23:14:47
      Agresywna to jest polityka tych wszystkich bezrobotnych matek wobec dziecka, bo zamiast odciążyć mężów i pójść do pracy zajmują się sianiem plotek... Zazdrość nie zna granic, jak już ktoś się czegoś dorobi, to chcą zniszczyć człowieka, zamiast samemu wziąść się do roboty i coś zdziałać.. A swoich dzieci nie widzą, tylko cudze i innych portfel...
      • Mieszkaniec 2019-05-29 00:06:29
        Agresywnym zachowaniem nie jest bicie ,duszenie poniżanie ,kazaniem lizać swoich butów klekaniem przed nim no wybacz może dla Ciebie.I nikt tu nikomu nic nie zazdrości wręcz przeciwnie dzieki temu Panu ludzie mają też prace .
      • Mieszkaniec 2019-05-29 08:11:22
        To Twój syn jest agresywny, bo chowa się bez ojca, który tura za granicą, żeby skończyć dom, a mama jedynie net... Syn nie umie przegrywać, zaraz wszystkich wywraca, kładzie na ziemię, kopie i poniża, bo mama daje mu taki przykľad
      • Mieszkaniec 2019-05-29 08:11:23
        To Twój syn jest agresywny, bo chowa się bez ojca, który tura za granicą, żeby skończyć dom, a mama jedynie net... Syn nie umie przegrywać, zaraz wszystkich wywraca, kładzie na ziemię, kopie i poniża, bo mama daje mu taki przykľad
    • Obywatel 2019-05-29 08:19:16
      Ludzie nie dadzą im żyć, bo się czegoś dorobili... Jak nie czerpią się dziecka, to dom im przeszkadza, niedługo zaczną się czepiać ich zwierząt. Zawiść ludzka nie zna granic, a przecież nikt nikomu nie broni... Tylko chęci i troszkę samozaparcia.. Ale nie lepiej poniżyć, oczernić, wyzywać, wtedy taka jedna z drugą dobrze się czuje, a ich dzieci zachowują się w taki sam sposób... Ale cudze widzą i wszystko najlepiej wiedzą, a takich wzorowy h mamusiek to nie brakuje...
    • Mieszkaniec 2019-05-29 08:41:26
      A mi się pomysł podoba,trzymam kciuki👍
  • Mieszkaniec 2019-05-29 08:24:26
    Za oszczerstawa spotkamy się w sądzie !
  • Kamienieczanka 2019-05-29 08:47:35
    Bogacz tak. Prostak, nie wiem, nie znam człowieka osobiście ale niech sobie nawet lotnisko w Kamieńcu wybuduje skoro go stać. Jedno jest pewne. Dzięki takim ludziom jak on i ciegiełce którą dokłada do ewolucji cywilizacji, na przestrzeni lat powstały właśnie dzisiejesze miasta jakie znamy. Ujadajacych nienawiścią i zazdrością mogą na szczęście tylko poujadać. Do reszty nie mają głowy i dzięki Bogu. Zapotoczny dobrze robi że równa w Kamieńcu z ziemią wszystkie rudery. Znam ludzi którzy tam mieszkali i wiem że dostali za te budynki b. dobre pieniądze kupując lub budując sobie dużo lepsze domy. Patrząc na to co gość w Kamieńcu i okolicach już stworzył ma moje poparcie. Wstydzić za Kamieniec na pewno się nie będę.
    • Obywatelka 2019-05-29 09:11:30
      Mieszkam w Kamieńcu od urodzenia i dziwię się włodarzą ,że budynki komunalne Ja również znam tych ludzi i nie wszyscy są z tego powodu zadowoleni i nie wszyscy chcą sprzedać. swój dom.
  • Mieszkanka 2019-05-29 09:16:30
    Do tych, którym tak łatwo przychodzi krytykowanie i obrażanie innych. Nikt nikomu nie broni pójść do pracy i osiągać sukcesy zawodowe, nikt nie zabronił zakładania firm i rozwoju. Jeśli ktoś osiągnie tyle własną pracą co Pan Zapotoczny wraz z rodziną to wtedy niech śmiało mówi wprost co ma mu do zarzucenia a jeśli jesteś osobą która tylko czeka na łaskę rządu to siedź cicho. Myślisz że jak dostajesz kasę od Państwa i nie garniesz się do roboty to przykład jaki dajesz dziecku jest prawidłowy?? To praca kształtuje charakter i zapamiętajcie, jeśli taki dajecie przykład dziecku oczerniając kogoś kto coś osiągnął, to raczej już jesteś przegrany... Pozdrawiam i popieram inwestycje.
    • Obywatel 2019-05-29 09:24:01
      Tak zgadzam się że praca kształtuje dlatego też pracuję i nie czekam na pieniądze z państwa Więc najwyraźniej piszesz tutaj o sobie
  • W. 2019-05-29 09:29:45
    Kto komu zabroni założyć własną działalność gospodarczą? Najlepiej jest komentować kogoś A samemu nic nie zdziałać. Proszę sobie założyć firmę i pokazać "klase", a nie pisać bzdury w internecie. Weście się ludzie do pracy a nie wymyślacie bzdury na innych nie znając prawdy i sami pokażcie co potraficie! Pozdrawiam inwestora, który sam umie o siebie zadbać i daje pracę innym!
  • W. 2019-05-29 09:37:30
    Ludzie zajmijcie się sobą, swoim życiem, swoją pracą, a nie pisaniem bzdur i obrażaniem innych. Nikt nikomu nie broni założyć własnej firmy i się wzbogacać! Zachęcam do wzięcia się do pracy, a nie siedzenia w domu i bezmyślnego komentowania... Popieram inwestycje i życzę powodzenia :-)
  • She 2019-05-29 09:41:30
    Najbardziej śmieszy mnie fakt, że Ci co najwięcej hejtuja pierwsi będą tam biegać na zakupy... A poruszanie na tym forum kwestii wychowawczych jest nie na miejscu.. Niech się każdy zajmie swoim życiem.. Co do inwestycji to bardzo dobry pomysł. Kto wie może jeszcze w Kamieńcu rynek z ratuszem powstanie 😁
  • Oburzony 2019-05-29 10:13:51
    A co z małymi firmami sklepami jest w Kamieńcu ich kilka .A po drugie ratusz w Kamieńcu dobre sobie. Ludzie to boją się widzę bardzo o wyrażenie swojej prawdziwej opini....przykre to co się tutaj dzieje jad i obelgi A każdy ma prawo wyrazić swoją opinię. A tu chyba ktoś ma coś na sumieniu bo poczuł się urażony A sam ludzi obraża w miejscu bulicznym. ...cóż widocznie niektórym można..I zgadzam się w zupełności z pierwszym wpisem..
  • zajebalbym śmiecia 2019-05-29 10:38:39
    wg myślicie że pieniądze ma to można mu wszystko. zwykła głupia masa z was ktora sie zesra z radości ze do h m raz na miesiąc nie bedxie musiał w jeździć do Kłodzka, zwykli debil3 bez hajsu. Syna panu skopie a co mi tam
  • Adresat Pana obelg 2019-05-29 14:34:05
    A pan Panie Zapotoczny wraz z małżonką nie obraża mnie tutaj swoimi komentarzami prawie wszystkie komentarze są pańskie. Do zobaczenia w sądzie jak Pan to mówi że ma wszystkich w kieszeni.
    • Mieszkanka 2019-05-29 15:13:02
      Tak, tak wiemy, dzwoniła Pani już do dziecka z groźbami i wyzwiskami. To Pani jest autorką tych wszystkich negatywnych komentarzy, niestety to same oszczerstwa i Pani domysły, które Pani się roją w wolnym czasie, którego zazdroszczę😃 Pozdrawiam i do zobaczenia😃
      • Mieszkanka 2019-05-29 16:29:40
        I kto tu pisze oszczerstwa dowody poproszę!
ZOBACZ WSZYSTKIE KOMENTARZE

PISZESZ DO NAS Z ADRESU IP: 100.24.209.47