PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Większa oferta rekreacyjna Gemini Park Bielsko-Biała

  • Autor: Propertynews.pl
  • 23 kwi 2015 12:13

Zarządca Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała, ponownie poszerzy ofertę rozrywkowo-rekreacyjną, wykorzystując w tym celu tereny zielone znajdujące się przy obiekcie.

REKLAMA

9 kwietnia 2014 r. w bielskim Gemini Park, którego właścicielem jest krakowska spółka Gemini Holding, zakończyła się rozbudowa. W jej trakcie zrealizowany został pomysł, polegający na uzupełnieniu tradycyjnej oferty handlowo-rozrywkowej poprzez aranżację terenów zielonych wokół obiektu pod bezpłatną ofertę rekreacyjną na wolnym powietrzu.

W ubiegłym roku w okresie wiosenno-letnim zaaranżowana została tam plaża z boiskiem do siatkówki, nowoczesny plac zabaw typu małpi gaj, oraz basen z kulami do zorbingu. Teren ten stał się miejscem takich imprez, jak m.in. turniej siatkówki plażowej Gemini Cup, otwarte zajęcia fitness i zumby na świeżym powietrzu, animacje i zabawy dla najmłodszych, czy wielkie wspólne grillowanie pod koniec wakacji. W zimie zaś w miejsce plaży pojawił się jedyny w mieście, sztucznie naśnieżany tor tubingowy.

– Udostępnienie tych atrakcji spowodowało, że zainteresowanie naszym obiektem znacząco się zwiększyło, co udowadniają osiągnięte w lipcu i sierpniu ubiegłego roku rekordy odwiedzalności. Zakupy w bielskim Gemini zrobiło wtedy ponad 800 tys. klientów! – komentuje Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała.

– Chcemy rozszerzać ten trend, zwłaszcza że tego typu atrakcje wprowadziliśmy jako pierwsi w regionie i wierzymy, że dalszy rozwój oferty rozrywkowo-rekreacyjnej w kreatywny i oryginalny sposób przyciągnie do nas kolejnych zadowolonych i lojalnych klientów. W planach na przyszły rok mamy stworzenie unikatowego Eko Parku, który jest projektem rozrywkowo-edukacyjnym i zakłada stworzenie nowoczesnego parku zabaw dla dzieci, złożonego z elementów wyprodukowanych tylko z naturalnych komponentów – dodaje K. Brączek.

W tym sezonie w strefie rekreacyjnej pojawi się jeszcze więcej atrakcji, niż w roku ubiegłym. Ponownie przygotowana zostanie plaża wraz z boiskiem do siatkówki. Wśród atrakcji im towarzyszących z pewnością pojawią się liczne gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, prowadzone przez profesjonalnych animatorów. Dodatkowo park zostanie wyposażony w nowe udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych, takie jak dmuchańce i trampoliny, a zimowy tor tubingowy zostanie dostosowany do wiosennych warunków pogodowych, i będzie można zjeżdżać z niego na specjalnych pontonach. Aby dodatkowo wypełnić wakacyjne weekendy najmłodszym, w lipcu i sierpniu w każdą sobotę będą organizowane zabawy i animacje dla dzieci pod nazwą „Letnia Akademia Gemini”. Gemini Park rozpocznie również cykl imprez promujących wspólne, rodzinne spędzanie czasu i spożywanie posiłków.

  • 1
  • 2

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA