PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Większy portfel IMV Polska

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 kwi 2017 09:47

Większy portfel IMV Polska Galeria Dębiec

Wraz z początkiem kwietnia 2017 roku, firma IMV Polska powiększyła swoje portfolio przejmując w zarządzanie Galerię Dębiec w Poznaniu.

REKLAMA

Powstała w 2014 roku inwestycja handlowo-usługowa jest własnością spółki Metrosphere Development, która powierzyła specjalistom IMV kompleksowe zarządzanie, marketing projektu oraz wsparcie przy komercjalizacji wolnych powierzchni.

IMV jest prywatnym i niezależnym dostawcą profesjonalnych usług administracyjnych na rynku nieruchomości biurowych, handlowych i magazynowych w Polsce, Austrii, Czechach, Rumuni, na Węgrzech i Słowacji. W 2007 roku powstał oddział IMV Polska, który działa jako spółka zależna od IMV Immobilien Management GmbH. Firma została zaangażowana do współpracy przy wielu projektach komercyjnych, do których należą m.in: Galeria Szperk w Gdyni, Sopot Centrum czy Park Handlowy w Oławie.

– Jest nam niezmiernie miło, że kolejny inwestor obdarzył nas zaufaniem powierzając nam swój obiekt. Wierzymy, że wspólnie wykorzystamy potencjał Galerii do maksimum, wprowadzając nową jakość na mapie wielkopolski. W naszym przekonaniu, ogromnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która w połączeniu z profesjonalnym zarządzaniem, właściwym doborem najemców oraz atrakcyjnymi działaniami marketingowymi stworzy przyjazną atmosferę dotychczasowym, jak również nowym najemcom i klientom centrum. Jesteśmy przekonani, iż podejmowane przez nas równocześnie działania w trzech obszarach, tj. w zarządzaniu, marketingu i komercjalizacji, pozwolą na stworzenie lokalnego rodzinnego centrum handlowego dostosowanego do jego lokalizacji i bieżących potrzeb klientów – komentuje Anna Pajura, Head of Center Management, IMV Polska.

Galeria Dębiec, zajmująca przestrzeń o powierzchni 10 tys. mkw., znajduje się w południowej części Poznania, w pobliżu autostrady A2. Do głównych najemców obiektu należą m.in.: Biedronka, Pepco, plac zabaw dla dzieci Kinder Park oraz całodobowy klub fitness Fitness24Seven. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIESPRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA