PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkie zmiany w katowickiej Ikei

  • Autor: Propertynews.pl
  • 14 wrz 2016 07:26

Wielkie zmiany w katowickiej Ikei Ikea Katowice

IKEA Katowice rozpoczyna czwartą, ostatnią już fazę przebudowy dwupoziomowego parkingu przed sklepem. Zmieniła się również organizacja ruchu, dlatego sklep przygotował dla klientów szereg udogodnień.

REKLAMA

Prace remontowe potrwają od 13 września do drugiej połowy listopada i będą prowadzone w części parkingu połączonej z popularną estakadą.

- Klienci, którzy z przyzwyczajenia wybiorą zamkniętą estakadę mogą mieć duże utrudnienia z dostaniem się na parking, dlatego przygotowaliśmy szereg materiałów, dzięki którym można zaplanować wcześniej trasę. Pomogą także Mapy Google, które na bieżąco aktualizujemy – mówi Aneta Gil z IKEA Katowice. – Na całej trasie postawiliśmy również wyraźne oznakowanie drogowe, którym radzimy się kierować – dodaje.

Wśród rozwiązań ułatwiających komunikację w obrębie parkingu jest m.in. zaktualizowany wirtualny spacer po modernizowanym obiekcie w technologii Google Street View, ulotka z mapami i wskazówkami drogowymi oraz specjalna ulotka parkingowa umożliwiająca zaznaczenie miejsca pozostawienia samochodu – do pobrania na stronie IKEA Katowice.

Modernizacja parkingu przed IKEA Katowice i Parkiem Handlowym Rawa trwa od lutego, a zakończy się w listopadzie tego roku. Roboty są podzielone na fazy, w trakcie każdej z nich kompleksowe prace odbywają się w innej części parkingu, na dwóch poziomach jednocześnie. Przebudowa zaplanowana jest w sposób, który minimalizuje ewentualne utrudnienia dla kierowców, pieszych i pasażerów komunikacji autobusowej. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA