PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkie zmiany w płockiej galerii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2016 13:12

Wielkie zmiany w płockiej galerii Galeria Wisła

Galeria Wisła od 2012 notująca dodatnią dynamikę w zakresie liczby klientów oraz obrotów osiąganych przez najemców w tym roku jeszcze mocniej przyspieszyła. Ambicje są jednak jeszcze większe...

REKLAMA

Obroty, jakie najemcy osiągnęli w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy są zdecydowanie wyższe w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku i ciągle się poprawiają.

- Kolejne wzrosty świadczą o wysokiej skuteczności działań w każdym z obszarów. Dzięki nowym najemcom coraz lepiej dopasowujemy ofertę do lokalnych potrzeb. Od początku roku Wisła wzbogaciła się o ośmiu nowych najemców m in.: W. Kruk, Eurofirany i Virgin Mobile. Aż pięciu z nich to nowe marki w Płocku – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

- Nowe rozwiązania dla użytkowników urządzeń mobilnych, działania ukierunkowane na „shopping experience”, bardzo dobra współpraca ze środowiskami lokalnymi i rozwój programu lojalnościowego to tylko niektóre z działań które w wymierny sposób przekładają się na uzyskane przez galerię wyniki – informuje Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu CREAM.

- Atrakcje organizowane w Galerii Wisła planowane są w taki sposób, aby poza odwiedzalnością przekładały się bezpośrednio na obroty najemców. Stąd tak uważne projektowanie działań marketingowych – dodaje Bartłomiej Bujnowski.

Nowa strefa restauracyjna

Kolejnym „krokiem milowym” Galerii Wisła, który jeszcze lepiej dopasuje jej ofertę do potrzeb klientów jest budowa większej, najnowocześniejszej strefy restauracyjnej w Płocku.

Galeria Wisła rozpoczyna proces, który sprawi, że jej oferta gastronomiczna będzie w pełni zaspokajała potrzeby najemców i klientów. - Strefa restauracyjna food court będzie się składała z pięć polskich oraz międzynarodowych sieciowych najemców. Do budowy planujemy przystąpić już w najbliższych miesiącach a otwarcie będzie miało miejsce w pierwszej połowie 2017 roku. Posiadamy już pozwolenie na budowę i część umów z najemcami jest już sfinalizowana. Wkrótce zaprezentujemy szczegółowy projekt zmian. Jestem pewien, że spotka się z dużym zainteresowaniem – informuje Grzegorz Mroczek. 


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA