PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkie zmiany w płockiej galerii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 19 wrz 2016 13:12

Wielkie zmiany w płockiej galerii Galeria Wisła

Galeria Wisła od 2012 notująca dodatnią dynamikę w zakresie liczby klientów oraz obrotów osiąganych przez najemców w tym roku jeszcze mocniej przyspieszyła. Ambicje są jednak jeszcze większe...

REKLAMA

Obroty, jakie najemcy osiągnęli w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy są zdecydowanie wyższe w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku i ciągle się poprawiają.

- Kolejne wzrosty świadczą o wysokiej skuteczności działań w każdym z obszarów. Dzięki nowym najemcom coraz lepiej dopasowujemy ofertę do lokalnych potrzeb. Od początku roku Wisła wzbogaciła się o ośmiu nowych najemców m in.: W. Kruk, Eurofirany i Virgin Mobile. Aż pięciu z nich to nowe marki w Płocku – informuje Grzegorz Mroczek, Vice President CREAM.

- Nowe rozwiązania dla użytkowników urządzeń mobilnych, działania ukierunkowane na „shopping experience”, bardzo dobra współpraca ze środowiskami lokalnymi i rozwój programu lojalnościowego to tylko niektóre z działań które w wymierny sposób przekładają się na uzyskane przez galerię wyniki – informuje Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu CREAM.

- Atrakcje organizowane w Galerii Wisła planowane są w taki sposób, aby poza odwiedzalnością przekładały się bezpośrednio na obroty najemców. Stąd tak uważne projektowanie działań marketingowych – dodaje Bartłomiej Bujnowski.

Nowa strefa restauracyjna

Kolejnym „krokiem milowym” Galerii Wisła, który jeszcze lepiej dopasuje jej ofertę do potrzeb klientów jest budowa większej, najnowocześniejszej strefy restauracyjnej w Płocku.

Galeria Wisła rozpoczyna proces, który sprawi, że jej oferta gastronomiczna będzie w pełni zaspokajała potrzeby najemców i klientów. - Strefa restauracyjna food court będzie się składała z pięć polskich oraz międzynarodowych sieciowych najemców. Do budowy planujemy przystąpić już w najbliższych miesiącach a otwarcie będzie miało miejsce w pierwszej połowie 2017 roku. Posiadamy już pozwolenie na budowę i część umów z najemcami jest już sfinalizowana. Wkrótce zaprezentujemy szczegółowy projekt zmian. Jestem pewien, że spotka się z dużym zainteresowaniem – informuje Grzegorz Mroczek. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA