PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wielkie zmiany w Pradera. Fundusz wdraża nową strategię

  • Autor: Propertynews.pl
  • 02 lis 2016 13:14

Wielkie zmiany w Pradera. Fundusz wdraża nową strategię CH Osowa, własność Pradery

Firma Pradera dokonała kilku ważnych zmian wśród kierownictwa. Od 1 listopada funkcję CEO objął David Fletcher. Wcześniej nominowano nowego dyrektora ds. aktywów na Europę.

REKLAMA

David Fletcher pracuje dla Pradery od 15 lat. Był odpowiedzialny za wiele dużych transakcji, jak np. współpracę z Macquarie przy rozwoju usług w Azji. Stworzył również działy asset management we Włoszech, na terenie Europy Środkowej i w Turcji. W 2008 roku przeniósł się do Hong Kongu.

Nominacja to część wdrażania nowej strategii funduszu, zapoczątkowanej po transakcji przejęcia firmy. Przypomnijmy, w 2015 roku Paul Whigh pozbył się większości udziałów, a w maju br. firma LJ Partnership stała się znaczącym akcjonariuszem spółki.

Nowa strategia zakłada rozwój na handlowych rynkach Europy, Azji i nie tylko. Obecnie rozważane jest wejście m.in. w sektor biurowy, który ma wzmocnić pozycję firmy w stosunku do konkurentów.

Przypomnijmy, we wrześniu br. stanowisko Head of European Property objął Roberto Limetti. 

Pradera na terenie Europy posiada aktywa o wartości 1,4 mld euro. Znajdują się one głównie na terenie Wielkiej Brytanii i na kontynencie - w tym w Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA