PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wojas z dużym spadkiem sprzedaży detalicznej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 03 lis 2015 16:26

Wojas z dużym spadkiem sprzedaży detalicznej Wojas w Focus Mall Zielona Góra

Sieć Wojas zanotowała w październiku niewielki wzrost sprzedaży. Wyniosła ona 23,7 mln złotych - o 3,5 proc. więcej niż w ubiegłym roku. Zdecydowanie spadła jednak sprzedaż detaliczna.

REKLAMA

Od stycznia do października łączne przychody ze sprzedaży wyniosły 172,2 mln złotych. To o 0,4 lepiej niż w ubiegłym roku w tym samym okresie.

Jeśli chodzi o sprzedaż detaliczną, w październiku przychody wyniosły 19,2 mln złotych i były niższe o 7,1 proc. w stosunku do ubiegłego roku. Narastająco, od początku 2015 r. spółka osiągnęła przychody na poziomie 143 mln złotych - o 0,4 proc. mniej niż w 2014.

Wojas jest jednym z największych polskich producentów obuwia, który dysponuje siecią blisko 160 salonów firmowych w Polsce, na Słowacji w Czechach i na Ukrainie oraz produkuje co roku kilkaset tysięcy par obuwia. Ofertę obuwia uzupełnia galanteria skórzana. Część produkcji kierowana jest na eksport i do służb specjalnych - od kilku lat firma Wojas dostarcza obuwie specjalistyczne dla wojska, straży pożarnej, straży granicznej, polskiej poczty, służb leśnych oraz transportowych. Grupa kapitałowa Wojas zatrudnia w całej Polsce już blisko 1,3 tys. osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA