PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wojna w Polskim Jadle trwa

  • Autor: Parkiet
  • 12 wrz 2012 10:17

Krzysztof Moska deklaruje, że nie zamierza sprzedawać akcji Polskiego Jadła. Nie wyklucza dokupienia papierów. Jan Kościuszko sygnalizuje, że jeśli Moska zdobędzie przewagę, to on ustąpi ze stanowiska prezesa - czytamy w Parkiecie.

REKLAMA

Minęło już kilkanaście dni od ostatniego, burzliwego NWZ Polskiego Jadła. Na współpracę między największymi akcjonariuszami wciąż się jednak nie zanosi. Jan Kościuszko, prezes i największy udziałowiec Polskiego Jadła deklaruje na łamach Parkietu, że od czasu zgromadzenia nie widział się z Krzysztofem Moską. Twierdzi, że nie przedstawił mu on żadnego wiarygodnego projektu, który mógłby się odnosić do przyszłości spółki.

Parkiet przypomina, że Kościuszko dysponuje uprzywilejowanymi akcjami, które dają mu ponad 14-proc. udział w głosach na WZA. Z kolei Krzysztof Moska ma około 7 proc. udziałów i 6,5 proc. głosów. Prezes Polskiego Jadła nie wyklucza zwiększenia zaangażowania. Nie planuje zejścia poniżej 5-proc. progu.

W Parkiecie czytamy również, że jeśli Moska zdobędzie przewagę w akcjonariacie nad Kościuszką, to ten drugi zamierza zrezygnować z fotela prezesa. - Nie widziałbym możliwości współpracy - podkreśla szef Polskiego Jadła.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA