PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wręczyliśmy statuetki Prime Property Prize 2016. Poznaj zwycięzców i zobacz zdjęcia z gali!

  • Autor: Propertynews.pl
  • 26 wrz 2016 20:19

Wręczyliśmy statuetki Prime Property Prize 2016. Poznaj zwycięzców i zobacz zdjęcia z gali! Gala Prime Property Prize 2016, fot. Paweł Pawłowski

Najlepsze firmy, obiekty i osobistości branży nieruchomości komercyjnych minionych 12 miesięcy wybrane. Statuetki w 10 kategoriach trafiły do rąk zwycięzców podczas uroczystej Gali w warszawskim Domu Handlowym Vitkac.

REKLAMA

Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku (wrzesień 2015-wrzesień 2016) miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.

Oto zwycięzcy w danych kategoriach:

Miasto Przyjazne Inwestorom

Dla deweloperów powierzchni komercyjnej jakość współpracy z lokalnymi władzami to jeden z najważniejszych argumentów decydujących o wyborze lokalizacji. Dobry klimat inwestycyjny to jeden z największych atutów miasta. Do tego nowoczesna infrastruktura techniczna, wykształcone kadry, dobra dostępność komunikacyjna, ale również atrakcyjna oferta wypoczynku. Taka jest Gdynia – coraz częściej wybierana jako miejsce lokowania biznesu.

- Bardzo dziękuję za tę nagrodę, w imieniu prezydenta miasta - Wojciecha Szczurka. Dla mnie też jest to nagroda szczególna, bo w naszym mieście zajmuję się inwestycjami. Staramy się w Gdyni o przyjazny klimat dla inwestorów. Chcemy, aby Gdynia była miastem przyjaznym dla inwestorów i mieszkańców. Obiecuję, że będziemy starać jeszcze bardziej - powiedziała podczas rozdania nagród Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Miasta Gdyni ds. Gospodarki

W kategorii nominowane były: Wrocław, Warszawa, Gdynia, Białystok i Katowice.

Inwestycja Roku Rynek Powierzchni Handlowej

Gdzie iść na zakupy? Najlepiej do centrum wyjątkowego - pod względem architektonicznym, handlowym, ale też otaczającej infrastruktury i komfortu dojazdu. Takie są Zielone Arkady – wybudowany w ekspresowym tempie, największy obiekt łączący funkcje handlowo–usługowo–rozrywkowe w Bydgoszczy. Wrażenie robią tu wysoki na prawie 30 metrów hol i ogromna rzeźba świetlna z tysiącem lamp.

- To ogromne wyróżnienie. Dużo było wyzwań i dziękuję całemu zespołowi zaangażowanemu w projekt. Cieszę się, że wzbudził on uznanie w oczach jury - komentował podczas gali Krzysztof Fijałkowski, Dewelopment Manager, ECE Projektmanagement Polska.

O statuetkę walczyły: Zielone Arkady, Atrium Promenada (rozbudowa), Supersam Katowice, Galeria Jurowiecka i Ferio Wawer.

Architektura

To jeden z pięciu najwyższych wieżowców w Warszawie. Całkowicie przeszkolony budynek składa się w dwóch złączonych ze sobą brył, które wyglądają niczym gigantyczny kryształ górski. Do kryształu kwarcu nawiązuje także nazwa zwycięskiego budynku – Q22.

PARTNER SERWISU Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA