PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wszystkie marki Grupy LPP pojawią się w Galerii Wilanów i Galerii Północnej

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 wrz 2014 11:16

Wszystkie marki Grupy LPP pojawią się w Galerii Wilanów i Galerii Północnej

Globe Trade Centre sfinalizowało umowy najmu z kluczowym najemcą branży modowej w Galerii Wilanów i Galerii Północnej, dwóch centrach handlowych, które wkrótce powstaną w Warszawie. Grupa LPP, jedna z najszybciej rosnących firm odzieżowych na świecie, wynajmie łącznie 9 350 mkw. powierzchni handlowej w obu inwestycjach GTC.

REKLAMA

Zarówno w Galerii Wilanów, położonej na południu Warszawy, jak i w Galerii Północnej na Białołęce, znajdą się sklepy wszystkich marek LPP: House, Mohito, CroppTown i Sinsay, a także Home&You, sieci sklepów specjalizujących się w akcesoriach domowych i wyposażeniu wnętrz. W obu centrach handlowych flagowym sklepem LPP będą salony Reserved, liczące ponad 2 100 mkw. powierzchni.

Wszystkie sklepy LPP w Galerii Wilanów zajmą łączną powierzchnię 4 680 mkw. W Galerii Północnej powierzchnia ta będzie niemal identyczna: 4 670 mkw.

- Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani z podpisania umowy z tak znaczącym najemcą. Oba warszawskie projekty GTC cieszą się szybko rosnącym zainteresowaniem, które potwierdza zarówno siłę warszawskiego rynku, jak i jakość naszych nowych inwestycji, zarówno w kontekście ich lokalizacji, projektu architektonicznego, aranżacji wnętrza jak  i przyjętej strategii leasingowej - powiedział Jacek Wachowicz, członek zarządu GTC.

- Podpisując umowę najmu powierzchni w Galerii Północnej i Galerii Wilanów, tworzymy fundamenty naszej obecności w tych częściach Warszawy, które do tej pory znacząco nie zaistniały na handlowej mapie Warszawy. W tym kontekście, decyzja o pojawieniu się w Galerii Północnej i Galerii Wilanów była oczywista. Co więcej, uznana marka GTC, która gwarantuje najwyższy na rynku poziom relacji biznesowej, sprawiła że jej podjęcie było jeszcze łatwiejsze - powiedział Sławomir Łoboda, wiceprezes zarządu LPP.

Oba projekty, Galeria Wilanów i Galeria Północna, są w końcowych etapach prac poprzedzających rozpoczęcie budowy. Prace budowlane rozpoczną się natychmiast po uzyskaniu pozwoleń na budowę. Potrwa ona, zarówno w przypadku Galerii Wilanów jak i Galerii Północnej, od 20 do 24 miesięcy.

Galeria Wilanów zaoferuje najemcom ponad 61 tys. mkw. w ok. 250 sklepach i punktach usługowych. Projekt wykonany został przez architektów z pracowni APA Wojciechowski i Moshe. Agentem odpowiedzialnym za komercjalizację projektu jest JLL.

Galeria Północna, również zaprojektowana przez APA Wojciechowski i Moshe Tzur, wyróżniać się będzie zagospodarowanym zielenią dachem, którego funkcje będą dobrane tak, by uzupełniać ofertę najemców galerii. Przeszklenie części dachu zapewni dostęp do światła dziennego. Galeria Północna zaoferuje najemcom ok. 64 tys. mkw. Tak jak w przypadku Galerii Wilanów, GTC przewiduje uzyskanie dla projektu złotego certyfikatu ekologicznego LEED. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy JLL i DTZ.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA