PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wynajęto kolejne powierzchnie w Atrium Plaza

  • Autor: Propertynews.pl
  • 27 maj 2014 08:23

Do grona najemców Atrium Plaza, warszawskiego biurowca należącego do Peakside Polonia Management, dołączy polski oddział międzynarodowej firmy MSF. W obiekcie na dłużej pozostanie także amerykańska restauracja T.G.I. Friday’s. Tylko w ostatnim czasie w obiekcie podpisano umowy na wynajem blisko 3 tys. mkw.

REKLAMA

MSF Polska - spółka należąca do portugalskiej firmy MSF podpisała umowę najmu powierzchni w warszawskim biurowcu Atrium Plaza. Firma zajmuje się projektowaniem i realizacją awangardowych i skomplikowanych technicznie projektów inżynieryjnych. Na polskim rynku działa głównie w zakresie budowy infrastruktury drogowej, budownictwa cywilnego oraz inwestycji w nieruchomości. W nowej lokalizacji spółka zajmie lokal biurowy o powierzchni ponad 240 mkw.

Na kolejne lata w obiekcie pozostanie także Restauracja należąca do American Cuisine - T.G.I. Friday's. Znana na całym świecie sieć restauracji z Nowego Yorku, oferująca tradycyjne dania kuchni amerykańskiej, zajmuje powierzchnię blisko 490 mkw.

- Na początku tego roku obchodziliśmy 15-sto lecie istnienia restauracji - mówi Łukasz Kozłowski, prokurent T.G.I. Friday's. - Ostatnio zbogaciliśmy nasze menu o duży wybór steków, a wkrótce wprowadzimy wyśmienitą, cieszącą się wielką popularnością w USA, promocję dań z makaronem: Pasta Celebration - dodaje Ł. Kozłowski.

Tylko w tym roku swój lokal do 500 mkw. powiększył ING Bank Śląski. Umowę najmu przedłużyła także prywatna sieć medyczna Enel-med, która zdecydowała się powiększyć swój lokal do 1,2 tys. mkw., a pierwszych klientów w obiekcie w ostatnim czasie powitał już sklep FreshMarket (360 mkw.).

- Na swoje nowe siedziby firmy często poszukują ugruntowanej i doskonale skomunikowanej lokalizacji biurowej. A Atrium Plaza, dzięki doskonałemu usytuowaniu w samym centrum Warszawy i w pobliżu ważnych węzłów komunikacyjnych, cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno polskich firm, jak i międzynarodowych koncernów. Świadczy o tym postęp komercjalizacji i ilość umów zawartych w tym roku - mówi Monika Zalewska, Asset Manager, Peakside Polonia Management.

Atrium Plaza to siedmiokondygnacyjny budynek o powierzchni 14 700 mkw.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA