PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wysokie loty Vistuli

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 04 kwi 2018 16:12

Wysokie loty Vistuli mat.pras.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w marcu 2018 roku przez Vistula Group wyniosły około 57,3 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w marcu 2017 roku o około 21,2 proc.

REKLAMA

W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń -marzec 2018 roku wyniosła około 160,4 mln zł i była wyższa o około 17,8 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie odzieżowym (marki Vistula, Wólczanka, Deni Cler) - wyniosły około 32,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w marcu 2017 roku o około 20,5 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń - marzec 2018 roku w tym segmencie wyniosła około 90,9 mln zł i była wyższa o około 16,5 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Przychody ze sprzedaży detalicznej zrealizowane w segmencie jubilerskim (marka W.KRUK) - wyniosły około 19,9 mln zł i były wyższe od przychodów osiągniętych w marcu 2018 roku o około 18,1 proc. W ujęciu narastającym wartość przychodów ze sprzedaży zrealizowanych w okresie styczeń -marzec 2018 roku w tym segmencie wyniosła około 59,1 mln zł i była wyższa o około 18,6 proc. od osiągniętych w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Łączna powierzchnia sprzedaży detalicznej w grupie na koniec marca 2018 roku wyniosła 33,6 tys. mkw. i była wyższa o 10,2 proc. od powierzchni sprzedaży detalicznej w marcu 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES Partner serwisu - Arrowhead

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA