PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wystartowała modernizacja CH Auchan Katowice

  • Autor: Propertynews.pl
  • 18 lut 2014 12:01

Wystartowała modernizacja CH Auchan Katowice

W poniedziałek 17. lutego rozpoczął się remont galerii handlowej Auchan w Katowicach. Prace potrwają dwa miesiące. W tym czasie zostaną odnowione wnętrza, wymienione posadzki, dekoracje, a także obydwa wejścia do galerii i strefa łącząca galerię handlową Auchan ze sklepem Decathlon.

REKLAMA

Centrum Handlowe Auchan Katowice zostało otwarte w 2000 roku. Mieści się przy Trasie Nikodema i Józefa Renców 30 w Katowicach. Na jego terenie znajduje się hipermarket Auchan, galeria handlowa z blisko 30 sklepami i lokalami usługowymi, Norauto i wybudowany w minionym roku sklep sportowy Decathlon

- Przez 14 lat wiele się dookoła zmieniło - zmienili się nasi klienci i ich potrzeby, a także obowiązujące na rynku standardy. Aby dostosować się do nowych okoliczności, przeprowadzimy remont wnętrza galerii handlowej. Obiekt zostanie odświeżony i unowocześniony - mówi Aleksandra Kolarz, menedżer CH Auchan Katowice.

Po remoncie na klientów będą czekać między innymi nowa dekoracja pasaży, nowe wykończenie wybranych ścian oraz podłóg. Zmienią się elementy małej architektury, takie jak ławki, roślinność, kosze na śmiecie, a także oświetlenie. Galeria zyska również odnowione obydwa wejścia oraz strefę łączącą galerię handlową, ogród i sklep Decathlon. Wprowadzone rozwiązania pozwolą również ograniczyć zużycie energii elektrycznej.

- Czas prac zostanie ograniczony do minimum tak, aby rewitalizacja nie była uciążliwa dla klientów. Już w kwietniu mamy nadzieję wspólnie cieszyć się zrealizowanym projektem. Zmiany w galerii handlowej z pewnością poprawią jakość oferowanych przez nią usług, co z kolei wpłynie na wzmocnienie jej pozycji rynkowej i przyciągnie nowych klientów - dodaje Aleksandra Kolarz.

Remodeling Centrum Handlowego Auchan w Katowicach, to zapowiedź zmian w centrach handlowych Auchan w całej Polsce. Immochan, właściciel i zarządca galerii Auchan, planuje sukcesywnie unowocześniać swoje obiekty handlowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

PARTNERZY SERWISU partner portalu propertynews.pl Partner serwisu - Galeria WISŁA

REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA