PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl
partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wystawa w galerii

  • Autor: Propertynews.pl
  • 13 gru 2016 11:29

Wystawa w galerii fot. Galeria Wisła

Galeria Wisła w Płocku szykuje specjalną ekspozycję zdjęć. Wystawa potrwa przez cały przyszły rok.

REKLAMA

- Zapraszamy do zapoznania się z ekspozycją zdjęć do „Prowincjonalnego kalendarza Powiatu Płockiego” na 2017 rok – informuje Magdalena Michalska, Marketing Manager Galerii Wisła.

Autorami zdjęć są dwaj artyści: Piotr Augustyniak (znany płocki fotograf) i Krzysztof Balawander (dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Małej Wsi). Bohaterowie zdjęć mieszkają w różnych częściach Powiatu Płockiego, każdy ma swoją pasję i jest interesującym, autentycznym, aktywnym człowiekiem. Sześć zdjęć jest autorstwa Piotra Augustyniaka, siedem - Krzysztofa Balawandera. Wystawę otwiera fotografia Zespołu Ludowego Grzybowianki (to okładka kalendarza). 

- Kalendarz jest materiałem promocyjnym Powiatu Płockiego, nie jest na sprzedaż, ale Starostwo Powiatowe w Płocku będzie go rozpowszechniać – dodaje Karolina Koper, dyrektor Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Promocji Starostwa Powiatowego w Płocku.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo - rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach.

Powierzchnia całkowita to 54 000 mkw. z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 tys. mkw. Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych. W Galerii Wisła znajdują się między innymi: Piotr i Paweł, Helios, Arturo Bowling & Restaurant, C&A, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Douglas, Diverse, Prima Moda, Smyk, Matras, New Yorker. Galerią Wisła zarządza CREAM.


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA