PARTNERZY PORTALU

partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl partner portalu propertynews.pl

REKLAMA

Wzmocnienie pozycji DEKRA Industrial w Polsce dzięki nowym usługom eksperckim

  • Autor: Artykuł promocyjny dostarczony przez DEKRA Industrial Sp. z o.o
  • 08 kwi 2014 09:46

Wzmocnienie pozycji DEKRA Industrial w Polsce dzięki nowym usługom eksperckim

Dotychczasowe działania DEKRA w sektorze budowlanym koncentrowały się na zapewnieniu solidnego wsparcia w zakresie usług nadzoru inwestorskiego oraz zarządzania projektem. Mając na względzie dynamikę potrzeb rynkowych oraz własny potencjał, firma podjęła decyzję o ekspansywnym rozwoju usług szczegółowych, znajdujących zastosowanie zarówno na etapie realizacji inwestycji jak i jej eksploatacji.

REKLAMA

Zgodnie z raportem Cushman & Wakefield Marketbeat Wiosna 2014, stabilna kondycja polskiej gospodarki sprawiła, iż pozostajemy w czołówce Europy pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Obecnie Polska zajmuje 4 miejsce w Europie jako kraj o największym potencjale rozwojowym na lata 2013-2015. Takie wyniki przyciągają inwestorów zagranicznych, którzy już na etapie planowania inwestycji poszukują coraz bardziej specjalistycznych rozwiązań budowlanych.

Nowopowstające obiekty komercyjne, zarówno te o przeznaczeniu biurowym jak i handlowym sięgają po rozwiązania charakterystyczne dla standardów w branży nieruchomości w Europie i na świecie. Normą stają się budynki, które efektywnie wykorzystują wodę i energię, są przyjazne środowisku i zapewniają najwyższy komfort użytkowania.

Zauważalny jest również wzrost zasobów nowoczesnej powierzchni magazynowej, gdzie najczęściej spotykaną formą inwestycji są obiekty typu BTS (build-to-suit), czyli budowane według precyzyjnych wymagań klienta.

Rozszerzona oferta DEKRA jest właśnie odpowiedzią na tego typu potrzeby. Firma rozwija usługi poprzez wprowadzenie specjalizacji w zakresie opinii eksperckich i ekspertyz technicznych. Pojawiają się nowe rozwiązania ofertowe związane z tematem szczelności budynków, zwłaszcza części podziemnych oraz dachów i fasad. Oferta została uzupełniona w obszarze konstrukcji stalowych oraz zrównoważonego budownictwa, w tym certyfikacji BREEAM i LEED.

Nie rezygnujemy z usług oferowanych do tej pory. Mamy za sobą realizację licznych projektów budowlanych, które potwierdzają nasze doświadczenie i know-how w dziedzinie nadzoru inwestorskiego, przeglądów okresowych czy innych usług działu construction management. Chcemy pójść o krok dalej i zaproponować naszym klientom stuprocentowe wsparcie techniczne na każdym etapie istnienia obiektu budowlanego, począwszy od planowania aż po jego eksploatację – informuje prezes DEKRA Industrial, Edward Jarmołowski.

Firma chce wzmocnić swoją obecną renomę, wykorzystując silny potencjał międzynarodowy, głównie w zakresie współpracy z inżynierami DEKRA oraz implementację nowych zasobów wiedzy eksperckiej. Nieprzerwanie stałym elementem budowania wartości spółki pozostaje jakość usług, co przekłada się na doskonalenie systemu wewnątrz firmy oraz utrzymanie wysokich standardów obsługi klienta w sektorze budowlanym.

  • 1
  • 2

REKLAMA

PARTNERZY SERWISU Partner serwisu - Arrowhead Partner serwisu - EPP Partner serwisu - Galeria WISŁA Partner serwisu - IMMOCHAN Partner serwisu - METROPROPERTIES

PRIME PROPERTY PRIZE 2017

Do końca głosowania zostało


REKLAMA

Newsletter


Najważniejsze informacje portalu propertynews.pl prosto na Twój e-mail

Propertynews.pl: dołącz do nas na Google+

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych

REKLAMA
REKLAMA